HLEDÁ SE BLOGERKA!

Dobré ráno, dnes pro vás mám jednu novinku. Od září roku 2014 až do září roku 2017 byla, je a ještě chvíli bude blogerská scéna kabelek Elega mojí záležitostí, ale od začátku října letošního roku za sebe hledám nástupkyni. Naše rodinka se brzy rozroste a já si to chci s prckem opravdu užít. Proto nabízím svůj post někomu, kdo ho bude hoden 😉 Fór, samozřejmě 🙂 Ale už k tomu, co nabízíme a co požadujeme.

Nabízíme každý měsíc kabelku Elega nebo Elega by Dana Morávková dle vlastního výběru. Ceny kabelek se pohybují od 3.000,- do 10.000,- Kč, takže za svoji práci dostanete kvalitní, nadčasový a krásný kousek.

A jak by měla vypadat ideální blogerka pro Elegu?

  1. Ideální věk 25+ Značka Elega cílí na ženy od tohoto věku, s elegantním stylem. Vím, že jsem tu občas nosila roztrhané džíny, ale celkově se blog za ty tři roky skláněl k eleganci a to budeme chtít i po vás.
  2. Být aspoň trochu exhibicionista. Focení na veřejnosti není úplně jednoduchá záležitost 🙂
  3. Nemusíš mít blog. Pokud jej máš, super, sem s ním. Pokud nemáš, nevěš hlavu, wordpress je jednoduchá platforma a vše se naučíš.
  4. Spolehlivost. Pokud se domluvíme, že budou čtyři příspěvky měsíčně s daným rozsahem textu, tak opravdu budou čtyři příspěvky měsíčně s daným rozsahem textu 🙂 Nikdo po vás nechce, abyste psaly jako Shakespeare, což se o tak krásně triviálních věcech, jako jsou kabelky, ani nedá, ale článek by měl mít hlavu a patu a aspoň dvě stě slov. S tímto jsem trochu nakousla i to, že nehledáme někoho, kdo za dva, tři měsíce odejde, protože nebude stíhat, nebude mít někoho, kdo ho bude fotit, a tak podobně… Hledáme dlouhodobou spolupráci.

Jak se do “Hledá se blogerka” přihlásit? Pokud si myslíte, že daná kritéria splňujete, tak mi napište na lucie@shoesmaniac.cz a do předmětu e-mailu uveďte “Hledá se blogerka pro Elegu.” A co do samotného e-mailu napsat? Nechci po vás žádný motivační dopis, proč zrovna vy, není to zaměstnání, je to krásný koníček. Pokud máte blog, pošlete mi na něj odkaz, ráda se podívám. Pokud blog nemáte, tak to v tom prvotním kroku budete mít trošku složitější. Pošlete mi vaši fotku někde venku, v outfitu, ke kterému mi napište oněch vzpomínaných dvě stě slov, prostě první příspěvek, kterým se čtenářkám blogu představíte. Ty z vás, které mě cvrnknou do nosu, předám vedení Elegy a rozhodnutí bude čistě na nich. A do kdy se můžete přihlásit? Od teď do 31.8.2017. V září se vedení rozhodne, ty dostaneš první kabelku a můžeš se pomalu, ale jistě s blogem a jeho fungováním seznamovat, abys od října mohla plnohodnotně blogovat.

Takže hodně štěstí, pište mi e-maily, posílejte vaše fotky a nebojte, nikdo vás neukousne.

Facebook & Instagram

P.S. Moje malinová Brigitte je vyprodaná, ale můžete vybírat z dalších barevných variant 🙂

.