SHAM JAKO TAŠKA NA KOČÁREK. FAKT TO JDE.

SHAM JAKO TAŠKA NA KOČÁREK. FAKT TO JDE.

Ahoj, ahoj, ahoj. Ptáčkové mi pošeptali, že se dost z vás ptá, která kabelka se dá použít jako taška na kočárek. Já bych tu jeden tip měla. A to kabelku Sham z klasické kolekce jaro/léto 2018.

Pojďme se podívat, jak se dá Sham využít.

SHAM BAMBI/LAMB

Nejprve jen pár slov ke kabelce. Jak jsem již psala výše, je z letošní kolekce. Dá se vybrat v několika barvách a dokonce i v menší velikosti. Ta se ale jmenuje tak mazlivěji, Shamy. Je vyrobena z kombinace dvou kůží. Saffiano, což je ta pevnější část, a nappa, ta je měkčí. Na dně jsou z venčí (logicky) kovové nýty, které chrání kabelku, když ji postavíte na zem. Kabelka je na zip, což my maminky uvítáme, protože všechen ten bordel (slovo nepořádek je až příliš eufemistické a v mém případě ani zdaleka nevystihuje přesný stav věci) co s sebou taháme,  pěkně schováme.

A jak tašku nasadit na kočárek? Pokud máte kočárek s normálním madlem, tak máte vlastně vyhráno. Jen nasadíte a jdete. To já nemůžu. Mám totiž kočárek, který má prostě speciální držadlo. Ze začátku jsem si říkala, aby z Maxe nebyl fotbalista, když bude mít mezi kolínky tyč, ale naše díte snad v životě nesedělo tak, aby mělo obě nohy tam, kde má mít. Neustále do tyče kope, obtáčí nohy jak liána a dost často by si je narval až za hlavu, kdyby nebyl aspoň v pase připoutaný. Ale ať se vrátím k tomu, jak věším na kočár kabelku já. Podvléknu ji přes držák na pití. Zaháknu do toho udělátka, kterým se kočár složí. A tradá. Hotovo. Sham je pecka. Vzala jsem si klidně růžovou, i když mám hošíčka. Všechno máme doma do modra, nebo do šeda. Tak sakra aspoň tu tašku chci mít holčičkovskou. Tak ji mám.

Mějte se krásně, dneska je to fakt všechno.

P.S. Fotky jsou samozřejmě staršího data. Teď tu máme dost hnusně, tak snad se brzy počasí umoudří 🙂

Lucie

Facebook & Instagram