RONIE PODZIMNĚ.

RONIE PODZIMNĚ.

Hezké první říjnové ráno, venku se nám docela ochladilo, ale nemohu si odpustit poslední příspěvek z teplejších dní. Crossbody Ronie se svou teplou barvou hodí k mému podzimnímu ladění.

Ronie taupe/zlato

Crossbody Ronie patří do aktuální F/W kolekce Elega. Je to tedy kabelka z kolekce klasické a můžete si ji vybrat z několika barevných provedení. Ronie má dlouhý popruh se zlatým řetízkem a je vyrobena ze dvou různých materiálů. Dno a popruh je z luxusní kůže nappa a tělo kabelky z designové usně Teri. Teri je mimochodem i název celé podzimní/zimní kolekce. Kabelka je poměrně prostorná a využijete ji nejen k elegantnějším kouskům, ale i na běžné pochůzky po městě. Crossbody popruh já osobně velmi oceňuji, protože mám volné obě ruce, což je teď fakt potřeba.

Když napíšu ještě pár slov k outfitu. Šatů jsem si letos užila přes léto docela dost. A tyto jsou jedny z těch, co jsem nosila velmi často. Líbí se mi jejich elegantnější střih, ale sportovnější materiál, takže si k nim mohu vzít nejen lodičky, ale dost často jsem nosila balerínky a tenisky. A vždycky vypadaly dobře. Nějaký takový kousek se prostě do šatníku hodí a nikdy se neztratí.

A ke krásné kabelkce je potřeba i krásná peněženka. Pokud to ještě nevíte, tak Elega nabízí velké množství nejrůznějších typů. Pro fotky prosím rolujte dolů, máme jich dnes opravdu požehnaně. V příštích postech asi takto detailně fotit nebudu, ale tahle si to opravdu zaslouží. Jdeme mrknout na detaily? Tak kuk dolů 🙂

Psaníčko/peněženka

Světle růžové psaníčko, které já zde popisuji jako peněženku, je z kolekce Dany Morávkové a je skutečně kouzelné. V čem to kouzlo tkví? Vejde se do něj totiž telefon, rtěnka, spousta karet, bankovky… Navíc má poutko, které je odepínací, když jej chcete využívat jako peněženku. Prostě teda za mne fakt pecka. Ještě je aktuálně ve slevě za cca 1.500,- Kč a to se už fakt vyplatí 🙂 Navíc je samozřejmě v několika barvách, takže si každá z nás najde tu svoji.

Lucie

Facebook & Instagram