MERLETTO - SPOLEČENSKÉ PSANÍČKO V ŠEDÉ BARVĚ.

MERLETTO - SPOLEČENSKÉ PSANÍČKO V ŠEDÉ BARVĚ.

Hezké dobré ráno, v minulém příspěvku jsem vám slibovala brusličku od české značky Preciosa na některé z nových kabelek. Tak ji tu máme. A rovnou na skvostu z nové kolekce Elega by Dana M. Kolekce se jmenuje Merletto a najdete ji zde. Které psaníčko mám konkrétně já?

PSANÍČKO MERLETTO V ŠEDÉ BARVĚ

Psaníčko patří do kategorie společenských, ale dnešní outfit budiž důkazem, že to není úplně nutnost. Venku je krásný slunečný podzim, takže si užívám možnosti lodiček a holých nohou. Než se zase na půl roku zabalíme do kabátů a zimních bot.

Ještě na začátek chci zmínit jedno, a to, že se tu prostě bude častěji objevovat pozadí našeho domu. S malým prckem někde ve městě z 90% případů není čas fotit, protože nutně něco potřebuje vidět, ochutnat, ošmatat a ve většině případů to jsou věci do dětské pusinky nevhodné, tak mám oči na šťopkách a obě ruce v pohotovosti. Takže focení velmi často probíhá doma těsně před odchodem. Budu se samozřejmě snažit střídat prostředí, ale považuji za svoji občanskou povinnost 😀 vás o téhle situaci raději informovat.

OUTFIT

Ale teď už zpátky o outfitu. Na podzim je prostě mojí oblíbenou a základní barvou černá, ke které dolaďuji a kombinuji zbylé barvy. Protože venku bylo ten den krásně, přišlo mi škoda zahalit se do kabátu, tak jsem po dlouhé době vytáhla džínovou bundu. Tu jsem měla letos asi třikrát. Jaro jsme vlastně přeskočili a hupsli rovnou do léta, tak nebylo kdy ji nosit. Snad aspoň ten teplejší podzim chvíli vydrží 🙂 Abychom si mohli užívat ještě těch lehčích přechodových kousků.

Teď tedy pár slov k psaníčku. Jak jsem již říkala, patří do nové kolekce Elega by Dana M. Kolekce je vytvořena pro letošní podzim a zimu a obsahuje plno krásných kousků.

Toto psaníčko je vyrobeno z hovězinové seta kůže a jeho klopa je zdobena krajkou. Psaníčko má dlouhý připínací popruh, který se ke kabelce připevňuje ze zadní strany. Takže pokud chcete psaníčko využít pouze do ruky, nebudou vás poutka na připnutí nijak rušit. Já mám ráda kabelky, které nemusím nosit v ruce, prostě si je přes sebe přehodím a funguju. Co se týče velikosti psaníčka, vejdou se do něj všechny nezbytnosti. Uvnitř je jedna otevřená kapsička a druhá je uzavíratelná zipem. Co se týče barevnosti této kolekce, nese se v elegantních podzimních barvách, jako jsou černá, šedá, bordó a vybere si zde opravdu každá.

Pro dnešek by to bylo všechno. Přeji krásný den a nezapomeňte nás sledovat 🙂

Lucie

Facebook & Instagram

PSANICKO_MERLETTO

PSANICKO_MERLETTO

PSANICKO_MERLETTO

PSANICKO_MERLETTO

PSANICKO_MERLETTO

PSANICKO_MERLETTO

stříbrná bruslička preciosa merletto

PSANICKO_MERLETTO

PSANICKO_MERLETTO