JSEM ZPĚT A LEDVINKA CAMMIE SE MNOU

JSEM ZPĚT A LEDVINKA CAMMIE SE MNOU

Moje milé, ráda bych vás opět přivítala u Elega blogu, ke kterému jsem se téměř po roce opět vrátila. Pro ty z vás, které mne už znáte, se asi představovat nemusím, ale je možné, a vlastně spíše velmi pravděpodobné, že za tu dobu, co jsem tu nebyla, se vás tu objevilo více. Takže by vlastně malé představení mé osoby vůbec nezaškodilo.

Jmenuji se Lucie, letos jsem oslavila kristovy léta a během toho roku, co jsem Elegu opustila, mi do života přibyl malý rarach. Moje outfity vás doufám budou stále oslovovat, budou vás stále bavit a snad vám přinesu i malou inspiraci, jak být na mateřské pořád svá i s kapkou té Elega-nce. Budeme se na Elega blogu setkávat třikrát měsíčně a ráda vám představím novinky, ale i starší osvědčené kousky.

Ještě bych ráda poděkovala Iri za krásná slova ve včerejším článku. A samozřejmě nejen jí, ale i Míše, které po dobu mé nepřítomnosti (to je jak z nějakého filmu, co?) naprosto perfektně a na vysoké úrovni prezentovaly značku Elega. Děkuji 🙂

Tak se pojďme podívat na zoubek ledvince Cammie, kterou jsem si pro vás pro svůj „comeback“ připravila.

LEDVINKA CAMMIE

Ledvinka… Když jsem před rokem tento trend zaregistrovala, tak jsem se zhrozila. Devadesátky jsou zpět. To mohl navrhnout jen někdo, kdo je nezažil. Fakt jako peklo. A ledvinku jsem vypustila ze svého zorného pole. Až doteď. Ledvinka Cammie je naprosto dokonalá. Fakt, že jo.

Vybrala jsem si luxusní extravagantní kousek ve stříbrné barvě. Cammie je vyrobena z měkoučké hovězinové kůže a disponuje nastavitelným páskem. Pásek se přizpůsobí štíhlému pasu, ale ani někdo, kdo ho úplně nemá (ano, Lucie, o tobě mluvím,) se nemusí obávat. Protože se dá nastavit, heč.

Cammie si můžete vybrat z několika barevných provedení. Váhala jsem nad velmi snadno kombinovatelnou v béžové barvě, ale nakonec vyhrála stříbrná varianta. Myslím, že každá si najdeme to svoje.

A s čím vůbec ledvinku kombinovat? Protože je sama o sobě extravagantní, já zvolila jednoduché černé pouzdrové šaty. Jo, ty bychom měly mít v šatníku všechny. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit.

Dnes už by to asi stačilo, ať vás úplně nezahltím.

Mějte se krásně a budu se těšit příště.

Lucie

Facebook & Instagram