HILLARY. NE OD CLINTONA. ALE OD ELEGA.

HILLARY. NE OD CLINTONA. ALE OD ELEGA.

Dobré ráno, čemu se budeme věnovat dneska? Jak už název napovídá, tak malé roztomilé Hillary. Hillary od Elega. Ne Hillary od Billa. Ale třeba by ji taky vynesla. Tak dost, teď vážně. Jdeme na to.

HILLARY

Jak už jsem zmínila v odstavci nahoře. Je roztomilá. Je to kočanda. A je to ideální kabelka na véču. My tedy za poslední rok těm večeřím venku moc nedali. Dítě je přesné jako hodinky a v 19:00 bere do rukou plyšového Jelimána a odchází do věčných lovišť (ne teda jako napořád, ale aspoň do rána). A protože jsem bláznivá prvomatka a teprve se učím nechat Maxíčka večer na hlídání, tak jsme prostě seděli doma. Ale teď už to tak není 🙂 Hurááá, hurááá, a třikrát sláva.

Takže, když chcete vyrazit ven a vypadat trochu k světu, tak nesmíte nic podcenit. Outfit. Odškrtnuto. Hezký overal, něco vzdušnějšího, když se člověk nacpe, tak ať to není moc vidět. Boty. Bože, podpatky. Ke kočárku se prostě fakt nehodí. Takže jakákoliv příležitost, kdy si je mohu vzít, je vítaná. A teď se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Kabelka. Večeřová kabelka musí splňovat několik kritérií. 1) Být fakt jako pěkná. Odškrtnuto. 2) Aby se do ní něco málo vešlo – kapesníčky na utírání kapek potu, až se narvete k prasknutí. Pudr na lesklé čelo. Neslíbatelná rtěnka, co drží jak helvétská víra. Odškrtnuto. 3) Kristápána, ať je hlavně přes rameno. Nebo tak něco. Pokud je crossbody, tak ještě líp. Kdyby mi náhodou uklouzla nožka na těch podpatcích, na které jsem se toužebně dívala celé těhotenství a pak teda vlastně taky, tak ať mám volné obě ruce. Na chytání se partnera, a tak. Takže to bychom měli. Večeřím zdar!

Mějte se krásně a budu se těšit příště.

Lucie

Facebook & Instagram