HADÍ KLOPNOVKA. PRO VOLDEMORTA.

HADÍ KLOPNOVKA. PRO VOLDEMORTA.

Dobré dopoledne, dnes bychom tu měli jedno tématické filmové okénko. Jsou mezi vámi milovníci Harryho Pottera? Pokud ano, tak určitě víte, jakou souvislost má had a Pán zla 🙂 Hadí klopnovka je totiž kočanda. Že by se za ni Voldemort vůbec nemusel stydět, když by si ji hodil přes ramínko 🙂 Potterheadi vědí 🙂 Jdeme se na ni podívat detailněji?

HADÍ KLOPNOVKA Z KOLEKCE SERPENTE

Kolekce Serpente je z letošního jara/léta. Klopna kabelky je ušita z imitace hadí kůže a tělo je luxusní hovězinka. Vybrala jsem si růžovou barvu, protože ve mně evokuje léto, které si letos opravdu užívám plnými doušky. Loni v létě jsem byla jak velryba a sotva funěla, tak si to prostě musím vynahradit. Čeká nás pár posledních teplých dní, tak proč je nevyužít do poslední kapky.

Klopnovka má řetízek, který se dá v kabelce tak našuchrat (to je slovo, co?), že ji můžete nosit na rameni nebo jako crossbody. Neptejte se mne, jak se mi to povedlo, ale každopádně povedlo.

Nu, a co si k tak výraznému kousku obléci? Rozhodně něco jednoduššího. Celkově poslední dobou vyznávám spíš jednodušší jednobarevné, maximálně dvoubarevné kousky, ke kterým doladím zajímavější doplňky, jakou jsou boty či kabelka. Já zvolila bílé kalhoty. Vydrží mi čisté asi tak deset minut. Nebudu to svádět na dítě, čuně jsem byla vždycky. A top. Starorůžový. Aby jemně doplňoval tu ňuňavou barvu na těle kabelky. Lodičky jsem si vzala raději semišové, protože lesk by byl k výrazné kabelce už moc. Je potřeba umět poznat míru. Ne, Míru, ale míru. V oblékání. Někdy je to těžké, ale pokud si nevíte rady, tak mějte na paměti jednu poučku – méně je více. Když se občas mrknu na svoje staré příspěvky (ne tedy taky, ale na mém nefunkčním a úplně mrtvém blogu), padám pomalu do mdlob. To bylo kýče. To bylo barev. A těch vzorů. Hrůza. Člověk prostě stárne a moudří.

A touhle dosti hlubokou myšlenkou bych to pro dnešek zakončila. Jdu meditovat. Nejdu. Jdu si dát kafe a koukat do zeleně. Než se mi vzbudí ten můj dravec a pak už klid nebude. Minimálně do večera.

Mějte se krásně a budu se těšit příště.

Lucie

Facebook & Instagram