ČERVENÉ PSANÍČKO Z KOLEKCE CAMPELLI.

ČERVENÉ PSANÍČKO Z KOLEKCE CAMPELLI.

Dobré ráno, téměř před dvěma týdny jsem se zúčastnila představení nové kolekce kabelek by Dana M. Jednou z nich, do které jsem byla zamilovaná na první pohled, je toto psaníčko z kolekce Campelli. Jdeme se na něj podívat?

PSANÍČKO Z KOLEKCE CAMPELLI

Nejprve něco málo o kolekci. Tvarově odkazuje na velmi oblíbenou záležitost z kolekce jaro/léto 2015, s názvem Locker, která patřila k bestsellerům. Všechny kabelky z kolekce Campelli jsou vyrobeny z hovězinové kůže v saffiano designu, který patří k mým nejoblíbenějším. Kabelky z tohoto materiálu jsou téměř nezničitelné. Perfektně drží tvar, neodírají se, nešpiní. Značka ideál. V kolekci Campelli, která je podzim/zima 2018 je hovězinová kůže kombinována s hovězinovým chloupkem, který se do podzimních a zimních dní perfektně hodí.

Barvy této kolekce se nesou v královském stylu. Tmavě rudá, tmavě modrá, černá. Kování na kabelkách je ve zlaté či stříbrné barvě. A k tomu mám ještě jednu pecku. Přívěšky od české firmy Preciosa, kterými si můžete kabelky dozdobit. V zimní kolekci je tématicky vločka a bruslička. Oba typy si můžete vybrat ve stříbrné i zlaté variantě. Já mám doma brusličku, kterou vám ukážu na jiné kabelce v některém z příštích příspěvků.

Abych se konečně dostala k psaníčku. Velikost je naprosto ideální. Ani malé, ani velké. Crossbody popruh je praktický. U popruhu je výborná kombinace kůže a řetízku. Řetízek samotný by při naplněné kabelce pěkně řezal do ramene a nebylo by to nic příjemného Barva je dokonalá. Zlaté kování perfektně ladí. Chlup miluju. Prostě “MUST HAVE” z téhle kolekce. A je jedno, kterou barvu zvolíte, protože jsou krásné naprosto všechny.

OUTFIT

Outfit není nic moc objevného. Na podzim a zimu se zahaluji do zemitých barev, camel, odstíny hnědé, černá, občas modrá… Neexperimentuji. Držím se své osvědčené klasiky. Možná si někdy v budoucnu ukážeme zase kapku extravagance, ale na 100% vám to neslibuji 🙂

Pro dnešek by to bylo všechno. Užívejte hezkých slunečných dní, dokud ještě jsou a brzy se vás opět budu těšit.

Lucie

Facebook & Instagram