CAMUS. VELKÁ ZLATÁ SHOPPERKA ELEGANTNĚ.

CAMUS. VELKÁ ZLATÁ SHOPPERKA ELEGANTNĚ.

Hezké dobré ráno dámy, dnes bychom se zaměřily na něco, co opravdu potřebujete. A to Camus, velkou shopperku. Když jsem si ji v Třebechovicích vybírala, tak jsem se zaměřila jen na praktičnost a vzhled. Že se jmenuje Camus, jsem zjistila, až když jsem na ni mrkla na webu. Možná náhoda, možná osud, protože jsem si hned vzpomněla na jeden ze svých oblíbených citátů od Alberta Camuse. “Nebýt milován, to je smůla, ale nemilovat, to je neštěstí.” Ale už popojedem ke kabelce 🙂

ZLATÁ SHOPPERKA CAMUS

Já totiž miluju velké kabelky. Ty, do kterých zabalím všechno, co potřebuju. Ty, které i s náloží dětských plenek …čistých… 😀 budou vypadat dobře. A to je Camus. Shopperka se vyrábí ve dvou velikostech. V té větší, co mám já a pak ještě o chlup menší varianta, která se jmenuje Cammi.

Ale zpátky k té vetší. Kabelka je vyrobena z měkoučké hovězinové kůže. Díky materiálu je opravdu nafukovací. Líbí se mi i délka uší, které si naprosto bez problémů přehodíte přes rameno a máte rázem volné obě ruce. A to se hodí. Camus se zapíná na patentek a díky zúžené horní části nehrozí, že by vás chtěl někdo okrást, protože by ho lákal obsah, který v kabelce nosíte.

Když jsem si shopperku přivezla domů, tak jsem už přemýšlela, co si k ní obleču, aby jako vyzněla. Trošku jsem vykradla sama sebe, protože podobně jsem byla oblečena loni v boho stylu. Ale tak to se nepočítá 🙂

OUTFIT

Šaty jsou samy o sobě velmi výrazným kouskem a myslím, že kabelka je krásně doplňuje. Ač je zlatá a člověk by si řekl, že se nedá snadno kombinovat, tak opak je pravdou. Byla by velmi hezká i k nějakému jednoduššímu outfitu, ale šaty jsem prostě musela vyvenčit. Lodičky jsou v barvě, kterou na šatech také najdeme.

Myslím, že tento outfit se dá brát jako tip na to, co si obléct, když venku není už úplně teplo, ale pořád chceme nosit šaty.

Mějte se báječně a budu se těšit zase příště.

Lucie

Facebook & Instagram