KLOPNOVKA PELOSO - KABELKA PŘES RAMENO.

KLOPNOVKA PELOSO - KABELKA PŘES RAMENO.

Hezké dobré ráno, víte, že klopnovka patří mezi nejoblíbenější kabelky vůbec? U mne to tedy platí na 100%. Když se podívám do historie blogu, tak s klopnovkami napříč kolekcemi mám nejvíce outfitů. Po dvacítce jsem už přestala počítat 🙂 Co je na nich tak kouzelného? Pojďme se podívat blíže na tuto šedou fešandu.

ŠEDÁ KLOPNOVKA Z KOLEKCE PELOSO A/W 2017

Tato luxusní šedá kabelka patří do kolekce podzim/zima 2017 a je vyrobena pod taktovkou Dany Morávkové. Člověk by si řekl, sakra, loňská kolekce, za chvíli už předloňská, nebudu už out? S touto taškou? Nikdy! Do nadčasovosti je potřeba investovat. Nejen svůj vkus, ale samozřejmě i peníze. Ale tady rozhodně neuděláte chybu. Co konkrétně zaujalo mne? Možná bych to tady mohla ododrážkovat, aby to bylo přehlednější.

Dlouhý popruh, který se dá použít tak, aby kabelka byla jak na nošení v ruce, tak na rameni. Za mne za tohle Elega získává bludišťáka.

Velikost tak akorát. Ani malá – bože chraň, fakt potřebuju hodně věcí. Ani velká. S lodním kufrem se nikomu tahat nechce. Jen pro informaci, komu se to nechce hledat. Rozměry jsou: 28 cm x 23 cm x 12 cm. Šířka, výška, hloubka.

Dokonalý prostor uvnitř. Velký, s praktickou malou kapsou na drobnosti a poutkem na klíče. To fakt oceňuji. Nesmí chybět ani kapsa na zip, kam můžete schovat to důležité.

Chlup na přední straně. Na zimu prostě “must have.”

Je jednoduše krásná. Ale fakt hodně.

OUTFIT

Dnes jsem chtěla nechat vyniknout kabelku. Takže jsem vyrazila komplet v černé. Černý dlouhý kvalitní kabát je investicí, která se vám mockrát vrátí. Tento můj je z vlny alpaka a hřeje jako blázen. Ani v mínusových teplotách se pod něj nemusím balit. O minulém víkendu jsme vyrazili neplánovaně na několikahodinovou procházku a ač bylo fakt kosa, myslela jsem, že se upeču. Boty jsem měla samozřejmě jiné, doby, kdy jsem nesundala podpatky, jsou už dávno pryč. Ale v den, kdy vznikly tyto fotky, jsem prostě chtěla být za dámu – a k tomu se bikery fakt nehodí.

Ještě bych chtěla připomenout aktuální vánoční otevírací dobu na prodejně v Třebechovicích pod Orebem.

Pondělí – Středa 8:00 – 15:30hod.

Čtvrtek, Pátek 8:00 – 17:00hod.

Sobota
15.12. 8:00 – 12:00
22.12. 8:00 – 12:00

Mějte se báječně a příště se budu zase těšit.

Lucie

Facebook & Instagram