LUXUSNÍ KOŽENÁ KABELKA BY DANA M.

LUXUSNÍ KOŽENÁ KABELKA BY DANA M.

Hezké zamračené odpoledne, víte, že v letošní kolekci Sofistic, máme další klopnovku? Luxusní kožená klopnovka je navržena přímo Danou Morávkovou. Za chvíli se jí podíváme na zoubek více.

LUXUSNÍ KLOPNOVKA VÍNOVÁ/BÉŽOVÁ BY DANA M. – SOFISTIC

Kožené kabelky z této kolekce se vyznačují kombinací podzimních barev. Já si vybrala vínovo-béžovou, protože jsou to moje signaturní barvy, které na podzim nejčastěji nosím.

Klopnovka je vyrobena z luxusní kůže nappa, je tedy měkčí, ale stále velmi hezky drží tvar. Kabelka pojme velikost A4, což se může hodit všem kancelářským dámám. Co se týče vnitřního členění kabelky, je rozdělena velmi chytře na dvě části. Takže máte větší přehled, co vše v kabelce máte. Já osobně miluji pytlovité kabelky, které vypadají ležérně, ale něco v nich najít, to už je pěkný oříšek. Uvnitř klopnovky dále najdete dvě zipové, jednu otevřenou kapsičku a karabinku na klíče, což kvituji s nadšením, protože klíče pořád hledám. Tedy. Mobil, klíče a balzám na rty. Moje svatá trojice, kterou stále někde lovím. Dále je další kapsička na klopně kabelky a ze zadní strany. Kabelka vyniká naprosto luxusním zpracováním a rozhodně její koupí neuděláte krok vedle.

Teď už tedy k outfitu.

OUTFIT

Ani na podzim či v zimě se nemusíme vzdávat sukní a šatů. Jen je potřeba se trošku zateplit, abychom se i nadále cítily pohodlně. Šaty v příjemném skater střihu (volnější sukně, uplý pas) se na podzim/zimu dají nosit s kozačkami a kvalitním kabátem. Rozhodně v mém případě nesmí chybět pokrývka hlavy. Klobouček jsem koupila loni, kdy jsem se do něj zamilovala na první pohled. Make-up je vyloženě v podzimním tónu. Oči si líčím minimálně (i proto mám velmi často sluneční brýle), za to se vyžívám v barevných rtěnkách. Tmavé odstíny se na podzim perfektně hodí a moc ráda je nosím. Ostatně jako vlastně všechny rtěnky 🙂

VÁNOČNÍ PŘIPOMÍNKA

Pokud stále nevíte, co pořídit svým drahým polovičkám k Vánocům, tak se podívejte na kolekce Dany Morávkové, kde si zaručeně vyberete.

Přeji krásný den a budu se zase příště těšit.

Lucie

Facebook & Instagram