KUFŘÍK DO RUKY. NEBO NE?

KUFŘÍK DO RUKY. NEBO NE?

Hezké dobré mrazivé ráno, dnes bych vám ráda představila Kufřík Jerry z kolekce Roll. Než začnu, tak mrkněte na různé barevné kombinace, které jsou k dostání. Kufřík Jerry má téměř dvojče Shopper Jersey. Rozdíl mezi těmito dvěma je pouze v šířce, Jerry je poněkud baculatější.

Ale konec okecávání, jdeme se na tu fešandu podívat detailněji.

KUFŘÍK JERRY V BARVĚ MODRÁ/KOŇAK SE ZLATÝM KOVÁNÍM

Shopper kabelky jsou většinou ty, které mají delší uši, aby se daly pohodlně hodit přes rameno, kufřík patří do ruky. Kufřík Jerry má uši kratší, velmi elegantní a kování je ve zlaté barvě, takže působí velice luxusním dojmem. Kouzlo se skrývá v dlouhém popruhu, který je možné ke kabelce připnout. Já jej zde vybalený nemám, k celkovému looku se mi více hodila kabelka v té elegantnější variantě. Jerry je vyrobena z pevné hovězinové kůže v saffiano designu. Takže – a budu se znovu a znovu opakovat. Pokud chcete kabelku, co něco vydrží a nemusíte se k ní chovat jako k miminku, berte saffiano design. Nemačká se, neprohýbá. Prostě drží a drží a drží. Dno kabelky je samozřejmě chráněno kovovými nýty, takže ji klidně můžete položit na zem a nic se jí nestane. Kufřík je opravdu prostorný – vejde se formát A4, což si myslím, že je důležitá informace 🙂 Uvnitř je uzavíratelná kapsička na něco cennějšího a další otevřená kapsa, do které můžete šupnout cokoliv, co se vám zachce.

A teď k outfitu.

OUTFIT

Protože je kabelka v kombinaci modré a koňakové barvy, tak jsem velmi podobnou barevnou škálu volila i v outfitu. Černá na džínách, teplém svetru a botách. Hnědá na kožíšku a tmavě modrá na elegantním klobouku. Je to jednoduché, pohodlné a cítila jsem se v tom fakt fajn. A to je na celé módě to nejdůležitější. Můžete mít sebehezčí šaty, boty, kabelku, cokoliv, ale když se v tom necítíte, tak je to prostě špatně. Není nutné se vždy držet módního diktátu a nosit jen to, co je aktuálně in. Já sama šatník postupně redukuji a nechávám si jen to, co vím, že unosím. Že se v tom cítím dobře a kdykoliv se na to v šatně podívám, tak mám z daného kousku oblečení radost. A tak by to mělo být.

Pro dnešek se s vámi rozloučím a budu se těšit na začátku listopadu.

P.S. Čas strašně letí. Ani se nenadějeme a budou tu Vánoce. Takže, pánové, pokud nevíte, co za dárek svým drahým polovičkám, kabelkou z Elega chybu neuděláte!

Lucie

Facebook & Instagram