KOŽENÁ ELEGANTNÍ TAŠKA NA NOTEBOOK.

KOŽENÁ ELEGANTNÍ TAŠKA NA NOTEBOOK.

Hezké dobré ráno, dnes jsem si pro vás připravila jednu recenzi. A to na tašku na notebook Brody, kterou mám téměř tři roky. Fotky jsou aktuální. Takže takto vypadá taška po třech letech nošení. Jdeme na to.

ČERVENÁ KOŽENÁ TAŠKA NA NOTEBOOK BRODY

Jak píšu výše, tašku mám doma již skoro tři roky. První rok jsem ji nosila denně, protože jsem přenášela notebook z kanceláře domů. Poté jsem si pořídila druhý a již jsem ji využívala pouze sporadicky. Ovšem ten první rok byla mým nejčastějším parťákem. Pokládaná na zem v kavárnách. V autě v kufru. V kanceláři u nohy stolu. A tak. Chci tím říct, že jsem se k ní nechovala jako k milovanému miminku, ale spíš jako k dělníkovi. Protože přesně tohle tato taška je. Praktická, která nikdy nezradí, a do které se toho vejde víc, než by se zdálo. To ovšem uvidíte na jedné ze spodních fotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných variací, takže si každý najde tu svou. Pro představu velikosti tašky na notebook, se mrkněte, jak jsem ji nosila z práce .

TIP NA DÁREK

Protože se nám pomalu, ale jistě blíží Vánoce a spousta z nás řeší, co pořídit své drahé polovičce, tak mám i tip na dárek. Taška je vyrobena jako unisexová, takže v jiné barevné variantě rozhodně neprohloupíte, když ji vyberete jako pro partnera k Vánocům. Rozměry tašky jsou 40 cm x 31 cm x 8 cm. A mně se do ní vešel noťas s 15,6″ displejem, nabíječka, myš. No, a když bylo potřeba, tak tohle všechno krát dva. Taška je uvnitř ještě navíc vystužena molitanem, aby nedošlo k nechtěnému poškození obsahu. Uvnitř tašky najdete jednu větší otevřenou kapsu. Do ní jsem dala nabíječky a myš. Pak taška také obsahuje zipovou kapsu, do které si můžete dát něco ploššího, například podložku pod myš. Prostě praktičnost sama, fakt. Pokud ji ještě nemáte, kupte ji. Nebudete litovat.

Ráda bych vám popřála hezký začátek prosince a hlavně klid. Ono se to nezblázní 🙂

Lucie

Facebook & Instagram