JENNY - ČERNÁ KOŽENÁ KABELKA PŘES RAMENO.

JENNY - ČERNÁ KOŽENÁ KABELKA PŘES RAMENO.

Dobré ráno! Víte, se kterou kabelkou nikdy neuděláte chybu? S černou, luxusní, kvalitní a koženou taškou. Dnes si jednu ukážeme. Jmenuje se Jenny. “Jenny, představ se.”

ČERNÁ KABELKA ELEGA JENNY

Jenny je taková dělnice. Delší uši, přes rameno, i do ruky. Měkká hovězinová kůže. Elegantní tvar. Který ale vůbec nemusíte nosit jen ke kostýmku. O mém outfitu si povíme o kousek níže, teď se mrkneme na detaily téhle fešule. Jak jsem již zmínila, je vyrobena z hovězinové kůže. Ta by mohla být náchylnější na údržbu, ale nenechte se mýlit. Pokud se ke kabelkám chováte slušně, vydrží vám dlouhé roky. Jenny je z vrchní strany uzavíratelná zipem, což z ní činí mega praktický kousek. Uši jsou v kombinaci kůže a stříbrného kovu, který se opakuje i na logu, které je jemně a nenásilně umístěno na přední straně. Uvnitř je kabelka rozdělena na dvě části, takže v jedné můžete mít nepořádek a v druhé uklizeno. Něco jako Jekyll a Hyde. Dále tam najdete jednu kapsičku na zip a druhou otevřenou. Dno kabelky je chráněno kovovými nýty, takže když ji na chvíli šupnete na zem, nic se jí nestane. Jenny si můžete vybrat v několika barevných kombinacích.

OUTFIT

Tak a něco k outfitu. Mám na sobě řeznické sako – starší ročníky jako já, budou vědět proč, dále jednoduchý černý rolák, modré džíny a koženou pohodlnou obuv. Celý look jsem doplnila čepicí, takzvanou masaryčkou a elegantními brýlemi. Já prostě sluneční brýle odkládám minimálně. I v zimě. Takto oblečené můžete vyrazit ve váš běžný den téměř kamkoliv. Na pochůzky, kde vám Jenny bude dobrou společnicí, protože se toho do ní dost vejde. Ač je tedy označena jako “malá,” tak malá teda fakt není. Na kafe s kámoškou, které můžete spojit s nějakým malým nakupováním. Opět Jenny dobře poslouží. Do práce. I papíry se vám do ní vejdou. Prostě věčná a vděčná taška.

Pro dnešek to bude všechno. Máme tu začátek listopadu, méně než dva měsíce do Vánoc. A já už začínám mít nostalgickou. Takže si příště asi připravíme kapesníky. Pokud mě to tedy do té doby nepřejde 🙂 Pěkný den!

Lucie

Facebook & Instagram