ELEGANTNÍ PSANÍČKO S HADÍM VZOREM.

ELEGANTNÍ PSANÍČKO S HADÍM VZOREM.

Krásné páteční ráno. Máme tu poslední příspěvek letošního roku. A to s psaníčkem z kolekce Dany Morávkové v neotřelém hadím designu. Takže jdeme na to 🙂

PSANÍČKO ELEGA BY DANA M. – HNĚDÝ HAD

Psaníčka v tomto stylu se stala vlastně takovou vlajkovou lodí značky Elega. Namátkově jsem jen tak klikla do historie blogu a mrkněte, v jiných barvách se zde objevovalo opravdu často. Tělové 1, tělové 2, tělové 3. Bordó 1, bordó 2, bordó 3.

Psaníčko patří k těm elegantnějším kabelkám, které si můžete vzít nejen na ples, ale i k víceméně casual outfitu, jako mám dnes já. Protože plesy nejsou zrovna mojí silnou stránkou, tak já jej využiji k běžným denním lookům. Psaníčko je vyrobeno z luxusní měkké italské kůže nappa. Kabelka je zdobena stříbrným logem Elega a kování je též stříbrné. Ladila jsem k němu i doplňky, ať už hodinky, náušnice či několika barevný prsten. Psaníčko má i přídavný popruh, který můžete dobře vidět v odkazech výše, kde jsem jej beze zbytku využila.

Hadí potisk je neokoukaný a líbí se mi, že kabelka působí velice elegantně. Jak k hadovi kombinovat outfit, se podíváme níže.

OUTFIT

Venku lehce proletoval sníh, ale já věděla, že u domu pouze nasednu do auta a pak zase v garáži vystoupím, takže jsem se s nějakou bundou či kabátem vůbec nezdržovala. Oblékla jsem si velmi teplý svetr ve smetanové barvě a ladila k němu šedobéžovou kožešinovou vestu. Kožené kalhoty doplněné kozačkami na vysokém podpatku outfit hezky doplnily. V zimním období téměř nevycházím bez pokrývky hlavy, takže ani klobouk nemohl chybět. Sluneční brýle jsou mým celoročním doplňkem. Tyto jsou nejnovější přírůstek a chvíli mi trvalo, než jsem si na jejich jinakost zvykla.

A jak už jsem psala úplně v úvodu tohoto příspěvku, je to můj letošní poslední post. Takže bych vám chtěla poděkovat za přízeň. Za to, milé dámy, že jste mne vzaly zpátky. Že vás mé příspěvky baví a outfity inspirují. Také bych vám chtěla popřát krásné klidné svátky. S těmi, které milujete. Vánoce nejsou o dárcích, ale o tom, s kým je trávíme. Ale, víte jak…. Elega pod stromeček se vždycky hodí.

Uvidíme se na Nový rok. Mějte se báječně.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram