ČERNÝ HLADKÝ KOŽENÝ BATOH MERRY.

ČERNÝ HLADKÝ KOŽENÝ BATOH MERRY.

Krásné dobré ráno, batoh Merry na mém instagramu vzbudil nadšení, tak jsem si pro vás připravila post s tímto pokladem.

KOŽENÝ DÁMSKY ELEGANTNÍ BATOH MERRY ČERNÁ

Nejprve něco málo k batůžku samotnému a pak se budeme věnovat mým dojmům a outfitu samotnému. Batoh je vyroben z velmi pevné hovězinové kůže, takže naprosto perfektně drží svůj tvar. Logo Elega naleznete na zadní straně mezi popruhy. V přední části je batůžek zdoben prošíváním. Velikost je naprosto dostačující pro každý všední den, ale umím si jej představit i na nějaký pěkný výlet, protože vše potřebné se do něj vejde. Popruhy batohu jsou samozřejmě posunovací, takže si je můžete upravit přesně podle potřeby. Uvnitř jsou dvě kapsy – na mobil a praktická kapsa na zip. Pokud máte instagram, tak mrkněte,  mám zde natočená i videa 🙂

OUTFIT A MÉ DOJMY

Jak píši výše, batůžek se dá využít i na výlet, což byl právě můj případ. K tomu jsem volila i pohodlné oblečení včetně obuvi. Tento look není úplně elegantní, ale zato pohodlný a příjemný. Elegantní kabát v camel barvě rozhodně unosíte, takže s touto investicí neváhejte. V zimě nosím ve většině případů jen roláky, protože šály moc nemusím, ale zároveň nemám ráda holý krk. Obuv je vysoká, kožená a kování perfektně ladí i ke kování batohu samotného. A protože trochu foukalo, tak klasická beanie prostě nemohla chybět.

Co se týče mých dojmů z Elega Merry batůžku, tak jsou veskrze pozitivní. Pokud nepočítám batoh ve škole, tak mne tato móda prostě minula, nikdy jsem nevěděla, kam batoh nosit, a co si k němu obléct. Proto jsem pro jistotu volila černou klasiku, která je velmi snadno kombinovatelná. Líbí se mi, že z přední strany není na batohu žádné logo a tak není porušena jeho hladká celistvost. Zip jde otevírat lehce a batoh se díky němu krásně otevře a je velmi dobře vidět, co uvnitř ukrýváte a snadno se orientujete, kde co máte.

Takže moje resumé je: batoh vám rozhodně nemůže chybět a Merry je dokonalost sama o sobě.

Přeji vám krásný den a budu se příště zase těšit.

Lucie

Facebook & Instagram