ČERNÁ SHOPPER KABELKA S KRAJKOU.

ČERNÁ SHOPPER KABELKA S KRAJKOU.

Hezké dobré ráno, minule jsme tu měli dvoubarevnou kabelku z kolekce Sofistic. Tak si tentokrát dáme monochromatickou klasiku. Černá shopper kabelka s krajkou z kolekce Merletto. Jo, a dole bude ještě překvapení 🙂

SHOPPER ČERNÁ/ZLATÁ

Potřebujete mít doma jednu kabelku, která vám udělá službu minimálně za dvě? Tak v tom případě zvolte shopper typ tašky. Díky přídavnému popruhu máte rázem 2v1. Elegantní tašku do ruky či na loket, když potřebujete být za dámu. Nebo “sportovnější” variantu, kdy si přehodíte kabelku přes trup a tradá, obě ruce jsou volné. Pro cokoliv. Toto obojí malá shopperka splňuje dostatečně. Eleganci jí dodává nejen krajka, která je signaturním znakem pro Merletto kolekci, ale zrovna v mém případě i kombinace barev. Černá se zlatou jsou luxusní barvy, které k sobě krásně ladí. Tvarem odkazuje k veleúspěšné nákupce z Locker kolekce – léto 2015. Materiál je hovězinová kůže Seta zdobená jemnou krajkou a luxusně vypadajícím logem. Uvnitř kabelky najdeme jednu kapsu otevřenou, další na zip a poutko na klíče. Kabelka je z vrchní části uzavíratelná zipem, což rozhodně oceňuji.

POUTKO NA RUKAVICE

A letos si Elega připravila ještě jednu pecku, a tou je poutko na rukavice. Nevím, jak vy, ale já v zimě bez rukavic nevycházím. Nemám ráda zmrzlé ruce a s tím pak související vysušenou kůži. Nu a dávat rukavice neustále do kabelky, kde je někdo (já) pořád hledá, protože i v malé tašce dokážu udělat velký bugr. Takže za mne obrovská pomoc a fakt malý zázrak.

OUTFIT

Oblékla jsem se poměrně elegantně. Tmavý rolák, v zimě skoro nic jiného nenosím. Tmavé džíny. Klasické kalhoty mám v šatníku snad jedny, ale ráda bych to změnila. Kožíšek v čokoládové barvě a camel kapitánka to myslím velmi hezky doladily. Nemohu zapomenout na letošní hit, kterým jsou ponožkové boty. Respektive, možná to byl hit už loni, ale to mne nějak minulo. V botníku se mi s nimi trošku roztrhl pytel. Nejraději mám klasické tenisky, ale elegantní vysoká obuv na podpatku se vám taky neztratí.

Ráda bych vám popřála hezký zbytek listopadu. Když píšu tenhle článek, tak mi akorát za oknem sněží, tak já se už pomalu, ale jistě ladím na Vánoce.

Lucie

Facebook & Instagram