Elega a originální kabelky

Zdravím vás a doufám, že se máte krásně. Ač konečně dorazila opravdová zima a mrze až praští, svítí sluníčko a to je důvod k úsměvu. Taky se nám blíží jaro a i jarní kolekce Elega, což je další důvod k dobré náladě. Já se na jaro těším moc, hlavně na to až přestanu mrznout. I když zima nebyla nijak tuhá, já mrznu vždy a je to má vina. Přiznám se, nejsem totiž vůbec praktická žena. Naučila jsem se základům přežití, jako že doma musí být vždy spousta jídla a čisto, ale oblékat se neumím dodnes a neustále mrznu. Taky mám spoustu bot, ve kterých nikam bez mého statného doprovodu nemohu.

Dnes vám ale chci ukázat jeden z mála mých praktických ( rozumějte teplých) kousků. A k němu jsem si opět vzala své milované Bauletto, které sice už není v prodeji, ale podobný tvar má třeba klopnovka zde .

Do Bauletta se vejde neuvěřitelná spousta věcí. Miluju tyto univerzální kousky, které si mohu vzít na schůzku, k džínám i ke koženým kalhotům. Klopnovka z kolekce Preciosa, kterou si stále můžete pořídit, je sice o něco menší, ale pořád dokonale využitelná na každý den, pokud s sebou nenosíte notebook. Jestli jste také milovnice tohoto originálního tvaru, tady je ještě jeden tip. V odkazu najdete klopnové krásky z kolekce Peloso, které mi přijdou také nádherné, tak doufám, že si také nějaký originální kousek vyberete a brzy se tu opět potkáme.

Vaše Iri

Facebook & Instagram