AR DECO

AR DECO

Jakožto největší výrobci kožených kabelek v České republice, vyrábíme i pro spoustu českých i zahraničních značek výrobky s jejich logy. Většina z nich má své vlastní zastoupení v ČR, nebo v ČR působit nechtějí.  

Ne však německá značka AR DECO, která nás požádala o zastupování v rámci České republiky. Díky tomu máme čest vám tuto mladou značku, která mimo jiné vdechuje kožichům nový dech. Sami jistě znáte ty nádherné norkové a persiánové kabáty, které se v rodině dědí z generace na generaci. Všichni vědí, že je to bohatství, které je velice luxusní, kvalitní, ale bohužel už nemoderní. Kožichy pak leží roky i desítky let ve skříni a občas si nad nimi jen vzdychneme. Anja Reichenbach z AR DECO to tak taky měla, ale rozhodla se s tím něco udělat.

Před 3 lety jsem narazila na babiččin starý kožich - dědictví - těžký a nemoderní, ale bylo mi ho líto vyhodit.
Pak mě napadla myšlenka - staré kožešiny se dají přece ještě využít, je škoda tento jedinečný materiál likvidovat. Vydrží totiž desítky let ve skvělé kondici. Může přece splnit ještě svůj účel a dělat dál radost. Napadla mě možnost, použít tyto kožešiny na tašky. Tak by celá věc byla úžasným způsobem recyklace, zcela ve smyslu udržitelnosti a nové přidané hodnoty z ušlechtilého přírodního materiálu pravých kožešin.
Nakoupila jsem z kožešnictví kabáty, které již ztratily svou módnost, ale jejich nestárnoucí kvalita zůstala. Potřebovala jsem jen partnera, který by mohl moje designové nápady realizovat ručně.
Ve firmě ELEGA jsem našla perfektního partnera. Díky spojení prvotřídní řemeslné výroby v oblasti kabelek a nádherným materiálem – exkluzivních kožešin, je každá taška jedinečným předmětem pro zákazníky, kteří si cení individuality a nádechu extravagance.

Kabelky a tašky AR DECO u nás naleznete ZDE. Každý kousek je unikátní a jedinečný. Nikdy nenajdete dva stejné produkty. Kombinujeme luxusní kožešinu s hladkou kůží. Překvapit vás může i velice pestrobarevná podšívka.

AR-DECO je malá saská společnost poblíž Chemnitzu. AR - je zkratka pro Anja Reichenbach, která zpracovává vysoce kvalitní moruše z německého hedvábí se srdcem, duší a velkým důrazem na detail. Dále imitace kožešiny s látkami Rubelli a Designer Guild, kombinované do exkluzivních bytových textilií. Pod značkou AR-DECO tedy vznikají ušlechtilé, elegantní plédy, polštáře, hedvábné ložní prádlo a nejnověji kabelky a doplňky z kožešiny/kůže.

Doufám, že jsem vzbudila vaši zvědavost natolik, že se podíváte na oficiální web
www.AR-DECO.de

S pozdravem

Anja Reichenbach