Pánská kolekce 2018

Podzim nám nepřinesl jen novou kolekci ELEGA by Dana M, o které jsme psali v tomto článku, ale i nové kolekce ELEGA.  Dnes Vám představíme tu pánskou, protože z reakcí našich fanoušků a zákazníků vidíme, že se na ní opravdu těšíte. Tyto úžasné kousky jsme v září fotili s charismatickým hercem Janem Čenským. Ten jen podtrhuje nadčasovost a eleganci všech těchto kousků, které si pan Čenský oblíbil a mohou obohatit Váš šatník. Takže se klidně usaďte a jdeme na to.

Jan Čenský fotil pro Elegu novou pánskou kolekci podzim 2018.

Čím jsme se inspirovali?

Zjistili jsme, že ani pánové se nebojí barev a hledají u nás barevné tašky. Dali jsme na jejich slovo a tak je aktuální kolekce nejen v černé, hnědé a barvě koňak, ale i v modré a červené. Máme i dvě možnosti materiálu. Hlavním materiálem může být měkká hovězina Adria, která je velice příjemná na omak a vypadá ležérněji. Druhou možností je kůže Rondo, což je pevná hovězina s jemně kostkovaným dezénem. Tašky v materiálu Rondo vypadají formálněji. Obě varianty mají držadla a pásky z pevné hověziny. Celou kolekci spojuje jeden elegantní detail. Jsou to hovězinové pásky obepínající tašku, které jsou provlečené v “průvlečkách”, což jsou můstky z pevné hověziny.

Detail materiálů Adria (vlevo) a Rondo v pánské kolekci ELEGA pro rok 2018.

Teď už se pojďme podívat na jednotlivé produkty:

Nejmenší Charlie na denní nošení

Malé crossbody Elega Charlie hnědá

**Malé crossbody Charlie **s dlouhým posunovacím řemenem k nošení “crossbody” využijete, pokud s sebou potřebujete nosit jen ty nejdůležitější věci. Rozměry: 20 x 21 x 6,5 cm (š x v x h). Max. délka popruhu: 130cm.

Charles pro náročnější pány, kteří chtějí volné ruce

Velké crossbody Elega Charles červená
Velké crossbody Charles s dlouhým posunovacím řemenem k nošení přes tělo. Využijete jej, pokud potřebujete takové nezbytnosti jako peněženku, telefon, tablet, blok a další drobnosti. Rozměry: 28 x 29 x 6,5 cm (š x v x h). Max. délka popruhu: 148cm.

Charlin na papíry, malý notebook a psací potřeby

Klopnový messenger Elega Charlin černá

Klopnový messenger Charlin má také dlouhý posunovací řemen, díky kterému si můžete nastavit délku popruhu, jak budete potřebovat. Na zadním díle a pod klopnou tašky jsou umístěny velké otevřené kapsy. Uvnitř dále nalezneme i vypolstrovanou kapsu na menší notebook a jednu zipovou a jednu malou otevřenou kapsičku například na telefon. Rozměry: 35 x 26 x 9 cm (š x v x h). Max. délka popruhu: 148cm.

Carlos jak do ruky tak přes rameno

Taška na notebook Elega Carlos červená

Taška na notebook Carlos, jejíž součástí je i odepínatelný dlouhý posunovací řemen, díky kterému si můžete nastavit délku popruhu dle potřeby.  Taška má dvě hlavní části uzavírané zipem. V jedné části se nachází vypolstrovaná kapsa na notebook se zipovou a otevřenou kapsou. V druhé části se nachází dvě otevřené kapsičky. Rozměry: 41 x 31 x 11 cm (š x v x h). Max. délka popruhu: 152cm.

**Jednoduchý Chase na notebook **

Jednoduchá taška na notebook Elega Chase hnědá

Jednoduchá taška na notebook Chase, jejíž součástí je i odepínatelný dlouhý posunovací řemen, díky kterému si můžete nastavit délku popruhu dle potřeby.  Uvnitř nalezneme vypolstrovanou kapsu na notebook a jednu zipovou a tři otevřené kapsičky. Rozměry: 40 x 30 x 5 cm (š x v x h). Max. délka popruhu: 152cm.

**Dvoukapsový Chaser pro businessmany **

Složitá taška na notebook Elega Chaser

Složitá taška na notebook Chaser, jejíž součástí je i odepínatelný dlouhý posunovací řemen, díky kterému si můžete nastavit délku popruhu dle potřeby. Taška je rozdělena na dvě hlavní části. V jednom oddělení se nachází vypolstrovaná kapsa na notebook s malou zipovou a jednou otevřenou kapsou na drobnosti. V druhém oddělení, které je uzavírané dvoucestným zipem se nachází dvě otevřené kapsičky. Rozměry: 42 x 30 x 10 cm (š x v x h). Max. délka popruhu: 152cm.

Víkendový Cheesy

Cestovní taška Elega Cheesy koňak

**Cestovní taška Cheesy, **jedná se o ideální tašku na kratší cesty, s možností připnutí dlouhého popruhu. Uvnitř se nachází 5 postranních otevřených kapes a jedna zipová. Dno je chráněno nýty – jako ochrana proti odření či znečištění tašky při pokládání na zem. Rozměry: 50 x 29 x 26 cm (š x v x h – dolní část). Délka držadel: 48 cm. Max. délka popruhu: 155 cm.
 
Tak co? Vybrali jste si svého favorita? Chcete svůj outfit vyladit do posledního detailu? Napište nám na obchod@elega.cz nebo volejte 495 593 077 a doladíme Vám i opasek k této kolekci.
Jan Čenský pro Elega