Focení nových kolekcí ELEGA by Dana M podzim 2018

Focení nových kolekcí ELEGA by Dana M podzim 2018

Minulý týden jsme pro Vás fotili nové kolekce ELEGA by Dana M na sezónu podzim 2018. Focení proběhlo opět v Pardubicích, tentokrát v úžasné Galerie Cafe Park Restaurant, která staví na bázi světových parkových restaurací podobného typu. Je umístěna v hlavním vstupu nově zrekonstruovaného parku s názvem Tyršovy sady, který čítá cca 10 hektarů krásné zelené plochy v centru města.

Prostory restaurace jsou jak dělané na focení, a proto jsme mohli fotit i při provozu restaurace a naprosto všichni jsme si to užili. Velice děkujeme za použití těchto prostor firmě Holflor a už se můžeme těšit na výsledné fotky.

Počasí bylo opravdu letní – slunečno a 30 stupňů, takže focení ve svetříkách a bundičkách si Dana Morávková příliš neužívala. Dana je však profesionálkou každým coulem a nedala na sobě znát nepohodlí.

Na nadcházející sezónu jsme pro vás připravili tři nové kolekce + jednu limitovanou, která bude k dostání pouze ve vybraných prodejnách.

V prodeji budou od konce září v našem eshopu - kolekce Sofistic https://www.elega.cz/damske/kabelky?kolekce_sezona=1139 a kolekce Merleto https://www.elega.cz/damske/kabelky?kolekce_sezona=401

Děkujeme i celému týmu za skvělou práci:

Fotografka: Klára Bartheldi
Make-up: Kateřina Ceralová
Styling: Martin Brumerčík
ELEGA: Dita Valentová
a samozřejmě Dana Morávková

IMG_0026
IMG_9833IMG_9496