VELKÁ NÁKUPKA V KOMBINACI S RŮŽOVOU

Hezké úterní odpoledne, doufám, že vám pracovní den rychle utíká a po obědě si najdete čas na kávičku, k ní něco sladkého a podívat se na blog Elegy, kde vám přináším další outfit s nákupkou. Právě velká nákupka je tou kabelkou, kterou rozhodně musíte mít v šatníku. Je pevná, praktická, dost se toho do ní vejde a krásně drží tvar. Je právě z pevné hovězinové saffiano kůže. Její dno je chráněno zlatými kovovými nýty, takže i když ji položíte na zem, tak se nezašpiní.

Outfit je na můj běžný vkus, který se každou zimou stává monochromaticky černým, možná až moc barevný, ale líbí se mi. Černý pruh na nákupce krásně ladí s černým zbytkem mého oblečení. Právě klasický lehčí kabát, který se ideálně hodí do podzimního počasí a vysoké podpatky patří k těm stálicím, které se v dámském šatníku objevují pravidelně každý podzim. A proto je třeba zvolit i vhodnou kabelku, kterou je bezesporu právě nákupka. Všechny outfity, které pro vás fotím a připravuji, naleznete i mém blogu a Elega FB fan stránce.

Užívejte krásné podzimní dny a budu se zase těšit.
[![DSC_7401](http://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_7401-1024x685.jpg)](http://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_7401.jpg)
[![DSC_7399](http://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_7399-1024x685.jpg)](http://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_7399.jpg)
[![DSC_7404](http://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_7404-1024x685.jpg)](http://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_7404.jpg)