SIMPLY V DANDY STYLU

Dobré ráno, doufám, že za sebou máte krásný víkend dle vašich představ a před pracovním kolotočem máte chvíli si uvařit kávu a zasednout k novém článku. Tentokrát jsem outfit pojala ve stylu “dandy.” Dandyové byli šviháci, kteří chodili oblékaní velmi elegantně, vždy měli perfektní oblek, skvělou košili a vázanku. Nebyli to jen muži, ale pomalu, ale jistě se mezi ně probojovaly i ženy, ať už to byla nezaměnitelná Coco Chanel či Marlene Dietrich, jejíž slavný smoking nezapomeneme. Smoking sice nemám, ale černé elegantní kalhoty zkombinované ze sakem ze stejné látky, ano. Kabelku jsem volila svou oblíbenou Simply, která svým elegantním jednoduchým tvarem naprosto přesně splňuje to, co od “dandy” kabelky čekáte. Nadčasovost, žádné velké zdobení, jen tu prostou eleganci, která nijak nekřičí, prostě jen je.

Protože na jaro se více hodí světlejší kabelky, tak si Simply můžete vybrat ve více barevných variantách, ať už je to béžová či bordó.

Přeji vám hezký den.

P.S. Brzy se můžete těšit na novou jarní kolekci, ať už z klasické dílny Elega, tak i kolekci od Dany Morávkové. A na rovinu, je na co se těšit. Kabelky vypadají úžasně naprosto všechny, které jsem zatím měla možnost vidět 🙂

Facebook & Instagram

DSC_0579

DSC_0578

DSC_0577

DSC_0581