Podzimní kolekce ELEGA by Dana M Royal a Glossy

Podzimní kolekce ELEGA by Dana M Royal a Glossy

7.9.2021 vstupují do prodeje nové kolekce ELEGA by Dana M., které bychom vám touto cestou velice rádi představili. Obě kolekce jsou naprosto odlišné, ale obě velice elegantní. Jako vždy jsme naprosto všechny produkty vyrobili u nás v Třebechovicích s maximální láskou a péčí. Kolekci nafotila naše dvorní fotografka Klára Bartheldi v luxusním resortu Chateau Mcely.  Pojďme se podívat důkladně na obě kolekce

ELEGA by Dana M Royal

Royal je vskutku královská kolekce. Ano, prošívané kabelky už mají i jiné značky, ale my jsme na to šli po svém. Nevyužili jsme žádné automatické stroje, do kterých se naprogramuje vzor a tvar, automatický stroj pak vytvoří očekávaný motiv. My děláme vše ručně a proto je každá kabelka opravdovým originálem. Každý dílec, který se má prošívat se podlepí molitanem a speciálním perem se ručně vyměří a naznačí šití. Poté švadlena šije dle naznačených čar očekávané prošívání. Je to tedy neuvěřitelně zodpovědná práce, kde nemůže docházet k velkým odchylkám.  Při takové pracnosti jsme se rozhodli pro velmi elegantní tvary kabelek, aby je jejich nové majitelky nosily s opravdovou grácií, stejně tak, jako je nosí Dana Morávková.

Klopnová kabelka Royal

Velká klopnová kabelka na rameno je propracovaná do nejmenšího detailu, rozhodně Vás zaujme hned na první pohled, a to nejen varianta s ručně prošívaným předním dílem, ale i druhou možností - kombinací materiálů. Jemně zrnitá kůže Adrie v kombinaci s chlupem působí opravdu elegantním dojmem. Kabelka je orámována ozdobným prošitím a v prostřední části je použit jemný chloupek. U obou variant tvoří dominantu otočný zámek, díky kterému se kabelka uzavírá. Kabelka má řetízkový popruh doplněný kůží, díky kterému ji můžete nosit na rameni, nebo crossbody. Na zadním díle je otevřená kapsička, aby jste měla svůj telefon vždy po ruce. Uvnitř se nachází jedna zipová a jedna otevřená kapsička plus jedinečné kovové logo ELEGA by Dana M..

Crossbody Royal

Toto crossbody se tak pohodlně nosí, je praktické a přitom elegantní! Díky svým ozdobným prošíváním na hlavním díle, vás nadchne, stejně tak i druhá varianta - kombinací materiálů. Jemně zrnitá kůže Adrie v kombinaci s chlupem působí opravdu elegantním dojmem. Kabelka je orámována ozdobným prošitím a v prostřední části je použit jemný chloupek. Kabelka se uzavírá pomocí zipu a držadlo lze posouvat pomocí ozdobných trnům. Držadlo je spojeno s kabelkou ozdobným kováním. Uvnitř se nachází jedna zipová a otevřená kapsa. Kabelka je zhotovena z jemně zrnité kůže Adrie a je velmi prostorná. Dno je chráněno kovovými nýty.

Shopper Royal

Toužíte po naprosto luxusní kabelce? Tato kabelka z kolekce Royal nadchne každou manažerku, která chce zaujmout! Díky ručně prošívanému hlavnímu dílu je tato kabelka naprosto jedinečná, stejně tak Vás nadchne i druhá varianta - s kombinací materiálů. Jemně zrnitá kůže Adrie v kombinaci s chlupem působí opravdu elegantním dojmem. Kabelka je orámována ozdobným prošitím a v prostřední části je použit jemný chloupek.  Kabelku lze nosit na rameni a uzavírá se pomocí zipu. Držadla jsou spojena s kabelkou ozdobným kováním. Na zadním díle je otevřená kapsička, aby jste měla svůj telefon vždy po ruce. Uvnitř se nachází jedna zipová a otevřená kapsa. Do kabelky se vejdou dokumenty o velikosti A4.  Dno je chráněno kovovými nýty.

Kolekce Royal je samozřejmě doplněna o naprosto dokonalé peněženky, které jsou propojené s kolekcí díky ručnímu prošívání na hlavním dílu.

ELEGA by Dana M Glossy

Kolekce Glossy je inspirována kolekcí Grace, na kterou plynule navazuje. Už na Grace jste si zamilovali černou lakovanou kůži  a okamžitě se stala bestsellerem díky svému luxusnímu vzhledu. Věříme, že si Glossy zamilujete úplně stejně

Malá a Velká shopper Glossy

Malá shopper na rameno z kolekce Glossy bude ideálním parťákem pro ženy menší postavy. Pokud jste však milovnicí velkých shopperek, tak je jasnou volbou Velká shopper Glossy, protože tato kabelka je opravdu prostorná, lehká a praktická zároveň! Kabelky jsou uzavírané zipem a na předním díle se nachází kovové logo ELEGA by Dana M. Vhodné pro dokumenty o vel. A4 jsou obě velikosti. Uvnitř se nachází jedna zipová a jedna otevřená kapsička. Dno je chráněno kovovými nýty. Celá kolekce je zhotovena z lakované kůže v designu krokodýla, kabelky jsou jednoduché a přesto zajímavé.

Klopnová kabelka Glossy

Jelikož jste si zamilovali klopnové kabelky z letní kolekce Manifico, tak jsme se rozhodli v nich pokračovat. Tuto luxusní kabelku uzavíranou klopnou si prostě zamilujete. Uspokojí i tu nejnáročnější zákaznici. Součástí je dlouhý popruh s řetízky, který nelze odepnout. Kabelka je prostorná - uvnitř se nachází velká zipová kapsa a otevřená kapsička na telefon plus je na předním díle našitá jedna velká otevřená kapsa na další nezbytnosti. Do kabelky jsme nezapomněli dát naše unikátní kovové logo ELEGA by Dana M.. Kovové logo je použito i na klopně kabelky. Pokud na Vás bude popruh u kabelky krátký nebo naopak dlouhý, nebojte se ozvat nebo připsat do poznámky v objednávce požadavek o úpravu řetízku.

Kabelka na rameno Glossy

Tato kabelka na rameno je opravdu unikátní, bude ideálním parťákem pro ženy menších postav. Kabelka je uzavíraná dvoucestným zipem a na předním díle se nachází kovové logo ELEGA by Dana M. Vhodné pro dokumenty o velikosti A5. Uvnitř se nachází jedna zipová a jedna otevřená kapsička. Dno je chráněno kovovými nýty. Celá kolekce je zhotovena z lakované kůže v designu krokodýla. Pokud hledáte neobyčejnou kabelku, tak je tato jasnou volbou.

Dokladovka, psaníčko a další drobnosti Glossy

Malé elegatní a velice praktické psaníčko s dlouhým popruhem. Pokud u sebe potřebujete zrovna to nejnutnější, jako jsou peníze, doklady a telefon ... tak je toto psaníčko ideálním kouskem právě pro Vás. Uvnitř jsou 4 přihrádky na karty, doklady či papírové bankovky a zipová kapsa na mince. Psaníčko lze využít i jako pouzdro na telefon.
Dále jsme do kolekce zařadili dámské dokladovky, které budou skvělým doplňkem k Vaší kabelce. Uvnitř jsou 4 přihrádky na karty, doklady či papírové bankovky a zipová kapsa na mince. Dokladovku můžete využít i jako pouzdro na telefon menších rozměrů (Iphone 6S).

Tuto sezónu jsme se rozhodli rozšířit nabídku doplňků. Těšit se můžete kromě  etujek a peněženek, i na přívěšky na klíče.