Kolekce ELEGA by Dana M - jaro 2018

Značka ELEGA by Dana M funguje již* pátý rok** a za tu dobu jsme vytvořili dvanáct kolekcí. Každou sezónu nám totiž nestačí vytvořit pouze jednu kolekci, chceme vám nabídnout co nejvíce a tak pro vás připravujeme sezóně dvě až tři kolekce. Když procházíme světové trendy, chceme vám nabídnout co nejvíce stylů a směrů. Jak elegantní, tak i hravé a nápadité kousky. I letos je to stejné.*

KOLEKCE EUPHORIA

Pro sezónu jaro/léto 2018 jsme se rozhodli zopakovat kolekci Euphoria, jelikož se stala tou nejoblíbenější, tak i zůstává stejný název celé kolekce. Euforie je intenzivní stav mimořádného štěstí a radosti a není nic krásnějšího, než představa, že svým produktem uděláte jiným radost.

I nyní jsme se pro Vás snažili zkombinovat ty nejlepší možné barevné varianty, které korespondují s aktuálními evropskými trendy, proto je na výběr dokonce z šesti možných kombinací. Vždy jsme použili světlé tělo kabelky a doplnili jej těmito barvami: růžová – modrá, lemon – khaki, taupe – khaki, tyrkysová – koňak, béžová – koňak a poslední kombinací je asfalto – koňak, kterou už znáte z minulého roku. Použitým materiálem je samozřejmě hovězinová kůže v designu Saffiano, v kombinaci s jemnou kůží Nappa.

Novou kolekci EUPHORIA si můžete prohlédnout zde.

Dana Morávkovková s kabelkou z kolekce Euphoria jaro 2018

KOLEKCE SERPENTE

V druhé aktuální kolekci** ELEGA by Dana M Serpente** naleznete nepřehlédnutelné kabelky, které působí velmi luxusním a nadčasovým dojmem a to díky vzoru hadí kůže, která je umístěna na předních dílech. Vybrat si můžete mezi psaníčkem, větší klopnovou kabelku, nebo velkou shopper na rameno. V této kolekci každá kabelka úžasně rozzáří každý outfit.

V této kolekci jsou tyto barvy: cappucino, krémová, růžová, modrá a klasická černá. Vybere si tak každá žena, která touží po pestrých barvách i ta, která má ráda přírodní barvy.

Použitým materiál je hovězinová kůže se vzorem hada, v kombinaci s luxusní kůží Nappa. Nemusíte se tak bát, že by kvůli této kolekci umřel jediný had, přesto jsou materiály přírodní a kvalitní.

Prohlédněte si celou kolekci zde.

Dana Morávkovková s kabelkou z kolekce Serpente jaro 2018

KOLEKCE FIORE

Poslední kolekcí, tzv. bonbónkem nakonec je kolekce ELEGA by Dana M Fiore. Krásné a svěží kabelky na jaro, ke kterému samozřejmě patří květiny. Ty najdete na dlouhých popruzích, které je možné dokoupit ke kabelkám. Můžete si tak vytvořit svou naprosto originální kabelku. Zvolte tělo kabelky v barvě a velikosti, které se Vám bude hodit nejvíce a k tomu si vyberte popruh v barvě, šířce a zdobení Vám nejbližší.

Prvním je řemen, který je celý zdobený různě barevnými květy, dalším je řemen s květy doplněný nýtky, třetí je jednoduchý bez kytek a poslední, úzký řemen s regulací.

V této řadě jsme volili spíše výraznější a pestřejší barvy, ale samozřejmě jsou zde zastoupeny i základní basic barvy. Vybrat si tedy můžete ze žluté, oranžové, krémové, růžové, modré, cappucino. Ale nesmí chybět ani černá varianta, která snad nikdy nikoho neomrzí.

Můžete tak mít naprosto jednoduchou praktickou kabelku, která Vás nikdy neomrzí, tak pestrý a nápaditý kousek, který oživí každý jednoduchý outfit.

Kabelky jsou celé zhotoveny z luxusní kůže Nappa.

Celou kolekci FIORE i popruhy, které lze ke kabelkám dokoupit, najdete zde.

Dana Morávkovková s kabelkou z kolekce Fiore jaro 2018