Zimní novinka Fluffy

Zimní novinka Fluffy

S novou kolekcí ELEGA na sezónu podzim zima jsme si dali trochu načas, ale věříme, že o to větší vám udělá radost. Bohužel naše dílna není nafukovací a výroba kabelek potřebuje svůj čas. V září jsme představili tři nové kolekce ELEGA by Dana M a ty se během chvilky vyprodali, museli jsme tedy rozhodnout, zda představíme novou kolekci ELEGA, nebo se vrhneme opět do aktuálních kolekcí ELEGA by Dana M. Dali jsme tedy přednost novým kolekcím Dany M. K tomu jsme museli pospíchat, abychom stihli vyrobit naše klasické bestsellery - rodinku Hill, Hillary a Hills , rodinku Mel a Melanie, kabelku Nokky, psaníčka Dany M. Věříme však, že zdržení nové kolekce ELEGA ji neubere na její popularitě, vždyť zima teprve začíná.

A jaká je ta nová zimní kolekce ELEGA?

Kolekce ELEGA Fluffy

V naší nové kolekci ELEGA Fluffy spojujeme nejenom styl, ale i praktickou funkčnost. Kabelky z kolekce Fluffy jsou navrženy tak, aby vás okouzlily nenucenou elegancí a nadýchaným designem. Díky měkké výplni poskytují pocit, že je musíte okamžitě pomazlit, a jejich lehkost jako pírko vám usnadní každodenní nošení. Vybírat můžete z celokožené, nebo plyšové varianty. U celokožené varianty máme spoustu nových barev a máme i zlaté, stříbrné a skořicové.

Výběr Pro Každou Příležitost:
Fluffy kolekce zahrnuje mini crossbody, menší a větší kabelku na rameno. Každá kabelka má odepínací popruh, umožňující vám vybrat si, zda ji budete nosit na rameni nebo přes tělo. Vyberte si velikost, která vám nejlépe vyhovuje, a doplňte svůj outfit dokonalým stylem.

Minikabelka Fluffy

Naše mini kabelka Fluffy s dlouhým úzkým popruhem je ideální volbou pro ty, kteří preferují pohodlnost a jednoduchost. Je uzavíratelná zipem a s vyraženým logem ELEGA na předním díle, tato kabelka nabízí stylový a praktický doplněk na schůzky.

S rozměry 19 x 12 x 5 cm (š x v x h) je ideální pro malé typy postav. Do kabelky můžete vložit telefon, malou peněženku, kapesníky, klíče i rtěnku. Dlouhý popruh o délce 110 cm (upravitelný na vyžádání) umožňuje nosit kabelku přes rameno nebo crossbody, což z ní činí všestranný doplněk.

Kabelka na rameno Fluffy 

Malá dámská kabelka s odepínatelným držadlem na rameno se bezpečně uzavírá kovovým zipem. Uvnitř nabízí praktické úložné prostory, včetně jedné zipové a jedné otevřené kapsy na drobnosti. Kovové logo ELEGA zdobí přední část kabelky a dno je chráněno elegantními kovovými nýty.
S výškou držadla 27 cm a rozměry 23 x 18 x 8 cm (š x v x h) tato kabelka splňuje veškeré nároky na styl, pohodlí a praktičnost. Je ideální pro menší typy postav.

Kabelka na výšku Fluffy

Naše kabelka na výšku Fluffy s odepínatelným držátkem na rameno je dokonalým spojením stylového vzhledu a praktické funkcionality. S uzavíratelným zipem, jednou zipovou a jednou otevřenou kapsou uvnitř, poskytuje dostatek prostoru pro uspořádání vašich drobností. Kovové logo ELEGA na předním díle dodává kabelce luxusní nádech, a dno je chráněno elegantními kovovými nýty.

Výška držadla 27 cm a rozměry 25 x 28 x 8 cm (š x v x h) zajistí, že tato kabelka nejenže skvěle vypadá, ale je i pohodlná a praktická.

Už jste napsali Ježíškovi?