VÁNOČNÍ PŘÁNÍ. A OUTFIT K TOMU.

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ. A OUTFIT K TOMU.

Hezký dobrý den, máme 9 dní do Štědrého dne a pro tento rok je to můj poslední příspěvek. Ráda bych vám všem poděkovala za věrnost značce Elega, za vaše reakce na sociálních sítích a za to, že nás stále čtete. Užijte si hezké svátky, hlavně v klidu, zdraví a štěstí s vašimi blízkými. Pokud vás ještě čekají vánoční večírky, tak hlavně s mírou a na Silvestra si to pořádně užijte. Do nového roku vstupte pravou nohou a ať je ještě lepší, než ten předchozí.

Já vždycky na konci roku bilancuji. Čím jsem starší, tím méně novoročních předsevzetí si dávám. Už nechci zhubnout, oprášit si angličtinu, každý den se naučit něco nového... A tak podobně. Chci už jen to, co máme. Štěstí, lásku, zdraví a soudržnost naší rodiny. Na ničem jiném nezáleží.

Ale teď už něco málo k outfitu. Fotila jsem s naší vánoční výzdobou. Celkově nemám moc ráda kýče, takže i výzdoba je střídmější. Na dvoumetrové sněhuláky a miliardy světel mě moc neužije. Ale ať pořád nekecám, co jsem si to vlastně oblékla?

Slibovala jsem vám tašku, ve které odstěhujete polovinu bytu. To je holý fakt. Tmavě zelená jednoduchá velká taška z kolekce Maternity toto naplňuje beze zbytku. Hebká kůžička s jemnou zrnitostí zdobená českými krystaly Preciosa se musí stát perlou šatníku každé ženy. Je právě akorát velká, je přes rameno a je na magnet, takže ji můžete krásně zavřít, ale když něco rychle potřebujete, tak šup a jste tam. Žádné dlouhé otevírání zipu. Barevných variant máte opět na výběr několik. Třeba taková taupe s logem taky vůbec není k zahození. A myslím, že by i pěkně seděla ke kalhotám ve velmi podobném odstínu, které mám na sobě. Zbytek outfitu jsem ladila do své oblíbené černé barvy, ať už rolák, který je mým nezbytným zimním doplňkem, nebo černou obuv na vysokém podpatku. Kabát je klasického pánského střihu. Rozhodně mi nemohou chybět sluneční brýle, ty nosím opravdu po většinu roku. Nejen, že si chráním zrak, ale při focení se tím dost eliminuje koukání do blba, levým okem do pravé kapsy a tak podobně.

Už dneska končím, užijte si svátky a uvidíme se na Nový rok.

Lucie