VALENTÝN S ELEGOU.

VALENTÝN S ELEGOU.

Hezké dopoledne, nevím, jak vy, ale já mám svátek Svatého Valentýna moc ráda. Příležitost vyrazit si někam na dobrou večeři uvítám vždycky. A od doby, co máme prcka, ještě více. Tak jsem si pro vás na dnešek připravila pár tipů, co si obléct, a jakou si vzít kabelku. Jdeme na to :)

Začnu od konce, a to od kabelky. Zvolila jsem stříbrné psaníčko Snap, které si můžete vybrat z mnoha barevných variant. Velikost je naprosto ideální. Hodí se přesně na večeři nebo rande s drahou polovičkou. Vejde se vám do něj pár nezbytností a díky poutku na ruku jej nikde neztratíte. Zapínání je na pevný zip a kabelka je vyrobena z pevnější kůže, takže moc hezky drží tvar.

Co se týče oblečení, tak kdy jindy, než na rande, vyvětrat vysoké podpatky, kterých si běžně moc neužiju a krásné šaty, o kterých mohu říct totéž. Když už mě někde potkáte, tak většinou vlaju za miniBossem v teniskách (uggách, workerech, biker boots, espadrilkách, plackách... doplňte si cokoliv, co vás napadne a není vyšší než 3 cm.), na sobě mám džíny a mikinu a tradáááá. Tak proto vždy ráda využiju příležitosti, kdy se mohu obléci hezky a elegantně.

P.S. Já strašně miluju ty instagramové kosmetické koutky, kde je toho všude tolik, šperky, vůně, kosmetika, parfémy, deky, květiny... Ale nemám ráda, když se na něčem usazuje prach, takže nic takového u nás doma nenajdete. Pere se ve mně to stračí jádro s nordickým minimalismem, takže lajkuju jak divá ty zabydlené koutky, ale doma se držím toho, že méně je více.

Přeji vám hezký den a budu se příště opět těšit. Lucie