TAKOVÝ MALÝ COLOURBLOCKING S ELEGOU.

TAKOVÝ MALÝ COLOURBLOCKING S ELEGOU.

Hezké pondělní odpoledne vám všem. Dnešní pěkně vybarvený příspěvek si pro vás už nějakou dobu schovávám. Ten den nebylo úplně teplo, což se o dnech, které nás čekají, říct opravdu nedá :)

Říká vám něco colourblocking? Tedy kombinování zdánlivě nesourodých barev na větších plochách?

Pojďme se podívat, co jsem si k tomuto tématu připravila já. Začneme úplně ťip ťop kabelkou z kolekce Darling.

KLOPNOVÁ KABELKA Z KOLEKCE DARLING BY DANA M.

Když jsem si vybírala tuto fešandu, už jsem si v duchu v hlavě sumírovala #ootd, ve kterém ji použiji. Věděla jsem, že nechci klasicky šaty, ale něco trošku jiného. A počasí, které v ten den panovalo, mi hezky nahrálo do noty. Ale ať pořád neodbočuji, nejprve si řekneme pár slov o kabelce. Kolekce jsem v některém z minulých článků rozebírala poměrně dopodrobna, tak tím vás už zatěžovat nebudu. Kabelka je vyrobena z hovězinové kůže a má výraznou texturu. Hlavním znakem všech kabelek z Darling kolekce je zlaté "déčko," které slouží i jako zapínání. Crossbody posunovací popruh je takovou malou, ale milou trešničkou na dortu. Kabelka je poměrně velká a pojme dost věcí. Není ale nijak zvlášť těžká, což jsem byla překvapena. Nemám totiž ráda tašky, které jsou těžké už samy o sobě, natož, když v nich ještě něco nesete. Krátké ucho je uzpůsobeno k nošení v ruce či na lokti. Dno kabelky chrání nýty. Kování je ve zlaté barvě a působí velmi luxusním dojmem. Co se týče kombinování barev doplňků, jako je zlatá/zlatá a stříbrná/stříbrná, tak toho se už hodně dlouho nedržím a nosím vše, co se mi líbí. Nejsem typ, co by měl doma miliardy bižuterie a hodinek.

COLOURBLOCKING

Ale ať už se dostaneme k tématu, které je hlavním tahounem tohoto článku. Obecnou definici si můžete najít třeba na wikipedii, nebo strejda google nabízí velmi hezké shrnutí. Ale pojďme do toho po mém. Zdánlivě nesourodá červená, kterou jsem dlouhou dobu nemohla ani cítit, hezky hraje se sytě zelenou na kabelce. Zbytek outfitu jsem volila v černé barvě, protože bez ní bych to ani nebyla já. Hezké by to bylo i například se smetanovou či zlatavou. Tak třeba příště :)

Pěkný zbytek dne a budu se zase těšit!

Vaše Lucie

Facebook & Instagram