SHAM JAKO TAŠKA DO FITKA?

SHAM JAKO TAŠKA DO FITKA?

Krásné dobré ráno. Když jsme měli minulý příspěvek velmi elegantní, tak ten dnešní si trochu odlehčíme. A to Sham, jako taškou do fitka :) Tašku Sham jsem vám ukazovala už loni. A protože je teď aktuálně v 25% slevě, tak se na tuto krasavici pojďme podívat důkladněji.

SHAM ČERNÁ/ZLATO

Kabelka je konstruována jako shopperka, takže pojme neskutečné množství věcí. Dá se využít i jako crossbody, takže klidně i jako taška do fitka. Je to takový dělník a pracant.

Je vyrobena z kombinace materiálů saffiano a nappa. Ke kabelce je dodáván i přídavný popruh. Uvnitř najdeme jednu zipovou a jednu otevřenou kapsu. Je uzavíratelná na zip. Takže žádná obava, že by vás mohl někdo okrást. Což jsem nedávno zmatkovala já. Když se mi v kabelce schoval mobil za kapsu a fakt jsem ho nemohla najít. Myslím, že na mne v Lindexu vzpomínají ještě teď. Měla jsem totiž otevřenou kabelku, takže se to nabízelo. Se Sham vám tohle nehrozí. Když ji teda budete zapínat :)

OUTFIT

Když v článku výše zmiňuji fitko... Tak mám na sobě teplákovku. S lodičkami. Kombinace, kterou bych si před pár lety ještě neuměla představit. Dá se to pojmout poměrně v klidu, jak jsem to udělala já, nebo šíleně třeba s devadesátkovou šusťákovkou. Lidi, co v devadesátých letech vyrůstali, si je zajisté budou pamatovat. Barevné pruhaté neforemné peklo, v pase na šňůrku a bunda se zipem až ke krku. K ní se samozřejmě oblékaly vysoké ponožky, prestiže boty (aaaaaaaaaaaaaaaaaa, děs), a ledvinka do pasu. Úplně jsem si vzpomněla na dovolenou v Itálii cca v roce '95. Ježíši. Ale třeba zrovna ledvinky jsou trend, který mne osobně moc baví a brzy vám ukážu nějakou pěknou z Bohemica kolekce. Berme to prosím dneska trošku s nadsázkou. Rozhodně bych do fitka nešla v tomhle a v lodičkách. Ale tašku tak použít můžete, fakt, že jo.

Tak pro dnešek končíme se vzpomínáním  a nezapomeňte nás sledovat na FB a instagramu.

Budu se na vás zase těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram