SBOHEM LÉTO!

SBOHEM LÉTO!

Dobré ráno. Dnes tu máme poslední příspěvek s letním laděním. V příštím postu se podíváme na zoubek nejen nové kolekci, ale asi už to tady trošku zpodzimníme. Jak si vždycky na konci horkého léta říkám, že se už těším na to vrstvení a kabáty, a šály.. Tak při dlouhé zimě už fňukám, že je až moc dlouhá. Ale podzim mám ze všech období nejraději. Pokud je to ten krásný, barevný, se spadaným listím a deštěm jen v noci. Značka ideál :) Ale už pojďme na outfit a hlavní hrdinku dnešního looku, krajkovou kabelku.

Krajkovou kolekci jsme si tu už v zimě ukazovali, ale opakování je matka moudrosti, tak tu dnes pro vás mám jednu malou vínovou krasavici. Zkombinovala jsem ji s širokými černými pallazzo kalhotami a jednoduchým saténovým topem ve smetanové barvě. Rozhodně nemohou chybět sandálky na vysokém podpatku. Tento outfit se hodí na například na večeři a já jím symbolicky zakončila léto. Teď už to na holé nohy nějakou dobu nebylo, tak uvidíme, jestli se dočkáme ještě příjemných teplot.

Ještě pár slov ke kabelce/psaníčku. Patří do kolekce Elega by Dana M. Je vyrobeno z luxusní hovězinové kůže. Zapínání je na drobný zip a součástí psaníčka je i řetízek. Krajka dodává psaníčku punc luxusu a elegance, takže se báječně hodí například na plesy či svatby. Můžete si jej vybrat z více barevných variant.

Přeji vám hezký začátek pracovního týdne a budu se příště opět těšit.

Vaše Lucie