REPORT Z PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH KABELEK.

REPORT Z PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH KABELEK.

Krásné dobré ráno. Předem upozorňuji, že tu dnes bude opravdu hodně fotek. Když říkám hodně, tak skutečně hodně. 24/9 se konalo představení nových kolekcí Elega a Elega by Dana M. Tentokrát to vlastně bylo úplně jiné, než kdykoliv předtím a to hlavně proto, že se konalo přímo v třebechovické továrně. Nejprve se budu věnovat kolekcím samotným a pak tomu, co mne osobně zaujalo úplně nejvíc, a tím byla prohlídka továrny a celý proces vzniku kabelky.

Tak jdeme na to. Začnu kolekcí od Dany Morávkové, která na představení byla a jako vždy byla okouzlující. Kolekce Maternity je poctou všem maminkám a Dana se inspirovala u kabelek své maminky a babičky. Máme na výběr mezi klasickým logem ve zlaté a stříbrné barvě nebo zdobení luxusními krystaly Preciosa. Barvy jsou oslavou podzimu. Koňaková, taupe (do šedobéžova), vínová, zelená a nemůže chybět klasická černá. V kolekci najdeme jak velké tašky, které oceníme hlavně my, maminky (lahev s pitím, ubrousky, oblíbená hračka, něco malého k jídlu - kdybych uvízla někde v koloně, tak nikdy neumřeme hlady a žízní), protože toho opravdu dost pojmou. Další jsou batůžky, které slavily velký úspěch už loni. Pro sportovněji založené v kolekci najdete i menší crossbody kabelky. Ale už dost psaní, pojďme se pokochat tou krásou.

Ani u klasické Elega kolekce návrháři nezaháleli. U mne na instagramu jste už mohli vidět novinku Rombo v zářivé oranžové.

Důkladněji se v některém z příštích příspěvků zaměříme i na dětskou kolekci, která je naživo skutečně kouzelná.

Ještě nemohu zapomenout na nejnovější počin a to spolupráci s mladými nadějnými návrháři, kteří představili novinky jak pro ženy, tak pro muže.

A kdo jste dočetl a doroloval až sem, tak teď se půjdeme podívat do útrob továrny samotné. Přiznám se, že zrovna na tohle jsem se opravdu těšila. Protože jsem si úplně konkrétně neuměla představit, jak celý proces vypadá. Elega je prostě moloch, v dobrém slova smyslu. Ty obrovské haly, plné kůží, nejrůznějších strojů, řezacích a vyřezávacích nožů, mi úplně vyrazily dech. Já byla vždy maximálně ve skladu, který je tedy sám o sobě velikostí impozantní, ale tohle jsem tedy vážně nečekala. Při prohlídce jsem se dozvěděla nejen o procesu výroby kabelky, ale i o tom, co vše dalšího Elega vyrábí a není toho málo. Musím říct, že smekám před každým, kdo se na výrobě nejen kabelek podílí, je to opravdu precizní práce, která vyžaduje vaši plnou pozornost. Mrkněte na fotky a tím se s vámi pro dnešek loučím a uvidíme se zase u klasického outfitového článku.

Vaše Lucie :)