RANDE? POMOC! CO NA SEBE?

RANDE? POMOC! CO NA SEBE?

Hezké nedělní dopoledne. Dnes máme prvního září, takže školákům skončila sranda a zítra se opět odeberou do školních lavic. To se mne už nějakou dobu netýká. A vlastně by se mě, jako dlouhodobě šťastně zadané, nemělo týkat ani téma dnešního článku. Ale víte co? My chodíme na rande i po několika letech vztahu a jednom prckovi. Je potřeba si na sebe udělat čas a trávit jej jen spolu. O vztah se musí pečovat jako o květiny. Ten král Miroslav měl pravdu ve všem :)

Ale teď už k tomu, co si na takové rande obléci. Pokud je venku ještě hezky, což jsme si letošní léto opravdu užili dosyta, tak rozhodně zvolte šaty. Jsou ženské, sexy a kdy jindy ukázat nohy, když ne v létě. Na večeři s sebou netáhnete půlku domu, takže naprosto stačí malé psaníčko, do kterého dáte akorát rtěnku, kapesníčky, zrcátko a jde se. Podívejte se na krásnou nabídku psaníček Snap, které mám právě v tomto příspěvku. Můj typ bohužel není skladem, ale určitě si vyberete z dalších barevných variací. Zapínání je na pevný kvalitní zip a velice oceňuji poutko na ruku. Uvnitř najdete pouze jednu otevřenou kapsičku. Nic víc opravdu není potřeba.

Doufám, že se vám Snap líbilo, neváhejte s jeho koupí a uvidíme se zase příště. To pro vás budu mít ještě poslední outfit laděný do léta a pak už s novou kolekcí vyrazíme za podzimem.

Lucie