PRVNÍ PRÁCE - DÁREK PRO MUŽE.

PRVNÍ PRÁCE - DÁREK PRO MUŽE.

Hezký první srpnový večer, máme za sebou polovinu prázdnin, což předpokládám, že studenty a školáky vůbec nepotěší. Ale vždycky to uteče tak rychle, že se není čemu divit. Ještě si pamatuju na svá školní a studentská léta, když se na začátku července zdálo září tak strašně daleko a pak se najednou přehoupl červenec a už čas už utíkal jak splašený.

Některé studenty čeká nástup do nové práce a tím i první velký krok do nového života, ve kterém na ně čekají i jiné povinnosti, než jen studium. Rozhodla jsem si pro vás připravit dva články na téma, čím obdarovat toho svého studenta při jeho novém začátku. První článek se bude týkat mužského pokolení. Tak pojďme na to.

Beru to tak, že většina středoškoláků či vysokoškoláků nastupuje do práce, která vyžaduje určitou úroveň reprezentace. Takže co pořídit jako vhodný dárek? Rozhodně nešlápnete vedle s taškou na notebook, či pouzdrem na spisy a luxusním opaskem, který dokonale doplní každý oblek. Níže se můžete podívat, jak jsme zkombinovali tyto kousky my.

Tašky na notebook najdete v mnoha barevných kombinacích. Já vybrala tmavě modrou a ladila jsem k ní i opasek. Taška z kolekce Livingstone je vyrobena z pevné kůže, takže ani po letech neztratí svůj tvar a věřte mi, že ji opravdu využijete. Opasek si můžete nechat velikostně upravit, což byl i náš případ a velice tuto možnost oceňuji.

Pánskou spisovku jsem vám v dámské verzi nošení ukazovala v minulém článku, tak se dnes mrkneme, jak by ji nosil muž. Opět jsem ke spisovce ladila i opasek v designu ratanu. Je vyroben z třísločiněné hověziny a také vám vydrží dlouhé roky. Navíc je designově opravdu povedený a rozhodně jeho koupí obdarovaného potěšíte, protože se bude jednat o nadčasový kousek šatníku, který nezapadne.

Doufám, že se vám trošku jinak pojatý článek líbil a uvidíme se zase příště. Tentokrát už s mou maličkostí. Na ochmýřenou studentku husopasku si už čtrnáct let hrát nemůžu, ale aspoň to zkusím :)

Přeji krásný večer a budu se opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram