Představení novinek Elega

Zdravím vás všechny a pro dnešek bych vám ráda předala své dojmy z představení nových kolekcí Elega a Elega by Dana M. , kterého jsem se zúčastnila 29.04. v Třebechovicích nad Orebem, kde se nachází výrobna i prodejna. Vyrážela jsem z Prahy a jelikož to bylo těsně před Velikonocemi, celá Praha cestovala se mnou a já bohužel přišla o představení výroby, což mě mrzí.

A tak jsem se vrhla okamžitě na okukování novinek. Kdo mě zná, pochopí, že jsem okamžitě zamířila ke kolekci Serpente. Toto je velice výrazná řada s hadím vzorem a myslím, že bude naprosto dokonalá pro ozvláštnění jednoduchých outfitů. Na výběr máte z neutrálních barev jako je capuccino, černá a krémová. Pokud byste chtěli něco opravdu výrazného, je tu růžová nebo modrá, po které jsem sáhla já.

V kolekci je psaníčko, klopnová kabelka a shopperka. Já jsem váhala mezi psaníčkem a klopnovkou, nakonec pomohlo Insta hlasování a vyhrálo psaníčko. Bylo to těžké, ale i sama tvůrkyně mi výběr pohválila 🙂 . Vy si svůj kousek z kolekce Serpente můžete vybrat zde .

Dalšími kousky, které mě zaujaly, byly hranaté kabelky z kolekce Fiore. V téhle kolekci najdete i zářivější barvy a dvě velikosti. Ke každé kabelce si můžete navíc vybrat i dlouhý popruh. Na výběr máte ze čtyř druhů, mě nejvíce zaujaly ty květované. Kolekci najdete tady . Rozhodně budou ideální na jaro a léto a budou snadno nositelné, díky jednoduchému tvaru.

Pro letošní rok se Elega společně s Danou Morávkovou rozhodla zopakovat kolekci Euphoria, kterou už všichni dobře znáte a najdete ji tady 

A nakonec jsem došla ke klasické kolekci Elegy a naprosto jsem se zamilovala do kabelek Jenny, Jennet a Jena, které Elega vytvořila snad ve všech barvách. Červená, zelená, stříbrná, bronzová, šedá….  Nevěděla jsem kam koukat dřív, vy si moje favoritky a celou kolekci můžete prohlédnout tady .

Doufám, že jste z novinek také tak unešené jako já, nebudete se bát barev a vyberete si nějaký kousek, který vám vždy zvedne náladu a doladí outfit 🙂 .

Vaše Iri

Facebook & Instagram