PONČO A ORANŽOVÁ KOŽENÁ KABELKA.

PONČO A ORANŽOVÁ KOŽENÁ KABELKA.

Krásné dobré ráno. Dnes tu máme poslední outfit z babího léta. Aktuálně už jsem zabalená v kabátu a týden jsem se léčila z pěkného nachlazení, které jsem si přivodila vlastní blbostí. Nu, ale pojďme se podívat na to, co jsem si pro vás připravila.

Nosíte ponča? Já si vždycky nakoupím, nosím jak divá, pak prodám, pak opět nakoupím, nosím jak divá, pak prodám... a dál to znáte. Teď jsem zrovna v období, kdy je nosím. Mám jich v šatníku několik, tak uvidíme, jestli na ně ještě bude počasí, abych se pochlubila i dalšími kousky. Než se budu věnovat oranžové krasavici, tak pár slov k outfitu. Já prostě miluju šaty, kozačky a kus holé kůže. Moc se mi tenhle styl oblékání líbí, ale bohužel u nás není tolik příležitostí, kdy se to dá nosit. Buď je na kozačky moc teplo, a okolí na vás kouká jako na blázna, nebo je zase zima na krátké šaty. Takže když tu je ta možnost, tak ji okamžitě využívám. Look jsem ladila do příjemných světlejších přírodních barev. A moc se mi na fotkách líbí neplánované sladění kabelky, dýně a věnce na dveřích. To jen taková třešinka bokem :)

A co kabelka? Taky vás zaujala barevně na první pohled? Je to Rombo v nejmenší velikosti. Ty jsou celkem tři, ale střední a velká už nemají připínací crossbody popruh. Zato mají delší uši, takže jsou určené k nošení na rameni. Pokud by na vás oranžová byla moc výstřední, tak Elega opět nezklamala a připravila si další barevné varianty. Černou, béžovou, taupe, tmavě modrou a kapučíno. Takže už nemáte žádnou výmluvu, že si nevyberete. Vyberete :)

Přeji vám krásný den a příště už opravdu v kabátu.

Vaše Lucie