PÁNSKÉ DESKY NA SPISY NEMUSÍ NOSIT JEN PÁNOVÉ.

PÁNSKÉ DESKY NA SPISY NEMUSÍ NOSIT JEN PÁNOVÉ.

Hezký nedělní podvečer, před pár dny jsem na svém instagramu dala do stories (najdete ve výběrech Elega) takovou malou anketu, zda jsou tyhle desky na spisy pánské nebo dámské. Výsledky byly poměrně těsné, ale dámy vyhrály. Paradoxně jsou tyto desky pánské, ale samozřejmě se dají využít jako dámské psaníčko.

DESKY NA SPISY LERRY Z KOLEKCE LIVINGSTONE

Z kolekce Livingstone jsme už měli moc hezkou koňakovou tašku na notebook, tak se dnes podíváme na něco trochu menšího.

Desky Lerry jsou vyrobeny z pevné hovězí kůže v ratan designu v kombinaci s hladkou kůží. Jsou uzavíratelné ze dvou stran a mají poutko, které si můžete navléci na ruku, aby se vám pohodlněji držely. Spisovka je brána jako unisexová, ač se zařazena do pánské kolekce. Detailní fotky najdete na konci článku. Na zadní straně je vyraženo logo Elega s odkazem na datum vzniku, což byl již rok 1948. Příběh Elegy, kdo z vás ještě nezná, najdete zde.

Desky jsou velmi praktické, pojmou spisy velikosti A4 a do menší vnitřní kapsy můžete dát například klíče od auta. Mně se moc líbí ratanový design, ten jsem kdysi měla i na jiných kabelkách a dle mého je hezky oživuje.

OUTFIT

Teď nebylo úplně teplé počasí, takže kalhoty byly v posledních dnech nutností. Zkombinovala jsem paperbag tmavě zelené s bílou volnější košilí a výraznějšími sandálky. Můžu vám říct, že jsem po dlouhé době řídila v podpatcích a jak už nejsem zvyklá, tak jsem skoro nevycouvala od domu. Kde jsou ty časy, kdy jsem na jehlách oběhala všechno, co se dalo? Odpovím si sama: "Dávno pryč :)"

Doufejme, že se teď teplé počasí brzy vrátí, takže si tu dáme zase nějakou šatičkovou záležitost. Na začátek srpna pro vás mám připravený poměrně obsáhlý článek, ve kterém se podíváme na to, co a jak vybrat studentům, kteří končí svá studia a vstupují do pracovního života.

Přeji vám hezký zbytek víkendu a budu se zase těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram