NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019 - VÍTÁNÍ NOVÝCH KABELEK

NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019 - VÍTÁNÍ NOVÝCH KABELEK

Krásné dobré ráno. Předpokládám, že nikomu z vás neuniklo, že teď v pondělí 18/3 se konalo představení nových kolekcí jaro/léto 2019 Elega by Dana M. A můžu vám říct, že to bylo krásné :) Dnes jsem si pro vás připravila pár fotek a trošku povídání z mého pohledu.

NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019 ELEGA BY DANA M.

Perfektně shrnuté a rozepsané kolekce najdete zde v článku, kde se autorka Dita mimojiné věnuje i tomu, jestli je nebo není Dana Morávková návrhářkou a jak se vůbec do samotných návrhů zapojuje.

Ale už tedy k představení samotnému. Konalo se v Praze, v Rytířské ulici, tedy v samém centru naší matičky stověžaté. Prostory poskytla firma Preciosa, se kterou Elega již nějakou dobu spolupracuje. Vlajkový obchod Preciosy je naprosto překrásný. Musím říct, že zatím jsem byla snad na všech "vítání občánků - nových kabelek," a tohle jen tak něco nepřekoná. Obchod je obrovský, nádherně nasvícený a křišťálu tam je, až oči přecházejí. Nejen krásné lustry, ale i další doplňky a šperky. Prostě zlaté české ručičky.

PŘEHLÍDKA

Na předchozích představení nových kolekcí byly vždy najaté modelky. Tentokrát to bylo jinak. Rolí modelek se ujaly kamarádky a kolegyně Dany Morávkové. Vezmu je postupně :)  Monika Leová, které sluší snad všechno. Statečná Ivana Jirešová, která celou přehlídku odběhala s ortézou na noze (na té druhé měla vražedně vysoký podpatek, což teda fakt nechápu, jak dala, ale dala a s grácií). Dana Batulková, pro mne Marcelka z Comebacku, která se své role ujala s nadšením a perfektně jí sedla. Iva Hüttnerová, už asi navždy paní Lepařová z Ordinace, která mimochodem maluje nádherné obrázky. A Malvína Pachlová, u které lituju, že jsem ji neodchytila, abych se zeptala, kdy to na Martínka v Ulici už konečně praskne. Ale ona by mi to stejně asi neřekla :) Fakt musím říct, že to byla pecka. Mělo to duši. Kabelky, batůžky a ledvinky předvedly skutečné, krásné a sympatické ženy, ne jen "ramínka na šaty."

KOLEKCE SAMOTNÉ

Opravdu jen ve zkratce, ať tu nejsme sto let :)

Mne nejvíc oslovila kolekce Bohemica. Batohy, ledvinky, crossbody kabelky. Možnost dokoupení opasků, dlouhých popruhů s křišťály i bez, crossbody úzkých popruhů. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaach. Tohle je láska.

Pak kolekce Darling. Tady najdeme všechno. Malá psaníčka, takzvané placky. Vrrr. Shopperky. Klopnovky. Bože. Všechno v krásných jarních barvách. To musíte mít. Opravdu.

A jako poslední kolekce Nausica. Tato kolekce odkazuje k původním retro kabelkám, ale jsou zde samozřejmě použity nejnovější a nejmodernější materiály. A je taky krásná.

Vlastně jsou všechny krásné. Moc. Jo, omlouvám se za fotky, že jsou na výšku. Většinou fotím na šířku, ale tady jsem se nějak nechala unést.

Mějte se báječně, nezapomeňte nás sledovat na FB a instagramu a budu se zase těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram