LEDVINKA? ROZHODNĚ ANO.

LEDVINKA? ROZHODNĚ ANO.

Krásný sobotní večer, dámy. Jak se ptám v názvu článku - ledvinka ano nebo ne? Za mne rozhodně ano. Ač bych to ještě před rokem rozhodně neřekla. Tenhle devadesátkový trend mě nějako dobu míjel, a chytla jsem se až později. Vzpomínky na ty hrůzy kolem pasu (pokud možno ještě z takových těch hnědých kožených kousků) v kombinaci s šusťákovou soupravou, mokasínami a bílými ponožkami mě pronásledovaly ještě dlouho. A teď se to všechno pomalu, ale jistě vrací. Vždycky už něco někdo navrhl a ostatní se více či méně inspirují. Móda a některé její prvky se cyklicky opakují a zrovna teď jsou ledvinky opravdu hitem. Takže se pojďme podívat, jakou jsem si připravila já.

MODRÁ LEDVINKA Z KOLEKCE BOHEMICA

Ledvinku jsem si vybrala bez zdobení od české firmy Preciosa. Už jej mám na batůžku, tak abychom tady neměli překrystalováno. Ledvinka má dvě možnosti nošení - je třeba si dokoupit buď široký pásek, který mám na fotkách já nebo úzký delší řemínek, díky kterému se ledvinka dá nosit jako psaníčko. Vyniká svým naprosto jednoduchým tvarem, čistými liniemi a precizním zpracováním. Je poměrně prostorná a pojme všechno, co je potřeba (peněženku, kapesníky, dvoje klíče, rtěnku, telefon). Značka ideál. Můžete si vybrat z mnoha barevných kombinací a rozhodně vám může Elega nabídnout tu, která bude vašemu srdci nejbližší.

OUTFIT

Zkombinovala jsem poměrně výrazné barvy. Limetkovou na šatech a sytě modrou na kabelce. Boty jsou v tlumenějším odstínu modré a nehty jsem ladila do korálova. Celý look působí letně a svěže. A to se hodí, když se konečně udělalo hezky a vypadá to, že nám letní počasí nějakou dobu vydrží.

Chci vám popřát krásné slunečné dny a budu se těšit zase příště na viděnou.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram