KABELKA NA BĚŽNÉ NOŠENÍ I DO NEPOHODY.

KABELKA NA BĚŽNÉ NOŠENÍ I DO NEPOHODY.

Ráda bych vám popřála hezkou neděli, i když se to v aktuální situaci příliš nehodí. Několikrát denně jsme zavalováni zprávami o postupu koronaviru nejen u nás, ale i ve světě. Je to první pandemie online a my jsme si za roky předchozí zvykli na to, že dokážeme "poručit větru, dešti," a teď se jen divíme, že to tak rychle nejde. Nechci se k tomu vyjadřovat, nejsem povolaná osoba, epidemiolog, lékař nebo kdokoliv, kdo by měl povědomí větší než to, co nám denně předávají média. I když s některými kroky nemusíme souhlasit, dodržujme je, ať brzy zase můžeme řešit veselejší věci.

V tomto týdnu mělo být oficiální přestavení nové kolekce na prodejně ve Westfield Chodov. Bohužel vzhledem k tomu, že zdraví nás všech je přednější, bylo zrušeno. Ovšem kabelky z kolekce Manon jsou již na webu, tak mrknětě z pohodlí domova.

Já tu pro vás dnes mám jeden šuplíčkový post s kabelkou z podzimní kolekce Maternity. Tuto kabelku najdete pod označením "jednoduchá taška Maternity." Detailní fotky najdete v jednom ze starších článků.

Zatím se s vámi loučím, buďte hlavně zdraví a snad opět brzy na viděnou. Vaše Lucie