JAK VYBRAT DÁREK KE DNI MATEK?

JAK VYBRAT DÁREK KE DNI MATEK?

Hezké sváteční odpoledne, svátek matek se pomalu, ale jistě blíží, a já vám dnes přináším článek s tipy, jak vybrat ten správný dárek pro maminku. A protože jsme na blogu Elega, která se zabývá primárně výrobou kabelek, tak tu mám dva luxusní tipy.

Pojďte se se mnou podívat na to, které.

Připravila jsem si pro vás dvě kabelky, jednu elegantní klasiku a druhou pro sportovnější typ. Nejprve je potřeba si říci, jakým typem vaše maminka je. Je to elegantní dáma, která většinu času tráví v kanceláři v kostýmku? Nebo sportovnější typ, který nemá rád podpatky a elegantní tašku by neužil?

Ještě, než začnu, tak se omlouvám za větší množství fotek, ale chtěla jsem vám kabelky nafotit detailně, ať máte jasnou představu, co kupujete :) Protože se nám blíží léto, tak jsem schválně zvolila kabelky ve světlejších odstínech, aby se dobře ladily k letním šatům.

Začneme tedy elegantnější variantou a to naším bestsellerem Simone.

DÁREK PRO ELEGANTNÍ MAMINKU - SIMONE

Simone je vyrobena z hovězinové kůže v saffiano designu, takže když vyberete tento typ kůže, máte jistotu, že budete mít v šatníku držák, který může nosit ještě vaše dcera. Dno je chráněno kovovými nýty, takže nehrozí ušpinění kabelky. Uvnitř tašky najdete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsu, na které je ještě navíc malá kapsička. Do kabelky se vejde formát A4, takže naprosto ideální varianta do kanceláře. Uši jsou dostatečně dlouhé, takže je možno kabelku nosit jak na lokti, v ruce či na rameni. Takže kabelku využije elegantní dáma jak do kanceláře, tak na běžné pochůzky ve městě.

DÁREK PRO SPORTOVNĚJŠÍHO MAMINKU - HOBIE

Je pro vaši maminku sportovnější styl tím pravým ořechovým? Tak v tom případě zvolte kabelku, která ji vystihne. A tou je právě Hobie. Ta je vyrobena z měkčí kůže, uzavíratelná na zip a vzhledem nastavitelnému popruhu snadno nositelná jako crossbody. Takže je naprosto vhodným kouskem pro všechny milovnice pohodlí a sportovního stylu. Díky vlastnostem tohoto typu kůže je kabelka doslova nafukovací a pojme to více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aby se vám snadněji rozhodovalo, tak pro vás máme ještě 15% slevu na všechen nezlevněný sortiment. Platí jak na e-shopu po zadání kódu PROMAMU2019, tak na prodejně v Třebechovicích.

Přeji krásný den a budu se opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram