First style - ELEGA for girls na Miss Princess

First style - ELEGA for girls na Miss Princess

Na webu Firststyle.cz vyšel článek o naší nejnovější značce ELEGA for girls. Tyto roztomilé kabelky testují i malé princezny z Miss Princess.

Kabelky Elega nejen pro dospělé: Holčičkám z Miss Princess se moc líbily

"Příspěvky od Redakce") dne 25 ledna 2019

Značka Elega už je dlouho pojem, co se týká luxusních kabelek a doplňků. Česká firma z Třebechovic pod Orebem má skvělý zvuk prakticky už od svého vzniku ve druhé polovině 19. století. Je to samozřejmě o kvalitě a preciznosti, ale také o nápadu. Také proto vznikla kolekce pro mladé dívky.***
Finále Miss Princess, které se odehrálo v prosinci loňského roku v divadle Broadway, bylo jedním slovem úžasné. Holčičky si na pódiu užívaly chvíle, na které zřejmě do konce života nezapomenou. A jelikož Miss Princess samozřejmě není klasickou soutěží krásy, ceny si odnášely úplně všechny dívenky. Jedním z parádních hodnotných dárků byla právě „Elega for girls“. Maminky, které mají doma holčičku nám určitě dají zapravdu v tom, že jejich dcery minimálně obden prosí, aby si mohly půjčit matčinu kabelku.

Jenomže to není jenom tak, většinou nejde o zrovna levnou záležitost. Malé i velké dámy tak jistě ocení nápad společnosti Elega. Po finále Miss Princess jsme si na vlastní oči otestovaly, že „Elega for girls“ bude mít stoprocentně velký ohlas. „Jééé, ta je krásnááá,“ rozplývaly se téměř všechny finalistky. Na jejich spokojených tvářičkách bylo jasně vidět, že Elega se tímto výrobkem trefila naprosto přesně do vkusu a potřeb mladých slečen.

Velice děkujeme za krásný článek webu First style.

Doufáme, že i vašim malým princeznám se naše nová značka ELEGA for girls líbí. Chystáme se rozšiřovat sortiment v této kolekci a zajímá nás váš názor. Co by se vám a vašim holčičkám líbilo? Peněženka? Batůžek? Vaše názory a nápady nám můžete napsat na e-mail: d.valentova@elega.cz

Aktuální kolekci ELEGA for girls naleznete zde

IMG_1157_oprava