ELEGANTNÍ TĚLOVÁ KABELKA NA JARO.

ELEGANTNÍ TĚLOVÁ KABELKA NA JARO.

Krásné dobré ráno. Slunečné počasí mne osobně namlsalo, a tak jsem si pro vás připravila jeden úplně jarní outfit, který jsem jako malou ochutnávku už ukazovala na mém instagramu. K přicházejícím teplým dnům patří odkládání tmavých barev, takže je potřeba si do kabelkového arzenálu pořídit i nějaký světlejší kousek.

A tím je: tradááá, elegantní tělová kabelka.

VELKÉ BAULETTO ALI TAUPE/ZLATO

Nejprve tedy ke kabelce samotné. Dá se vybrat ze dvou velikostí, větší Ali a menší Alien. Také barevných jarních kombinací je také pěkná řádka. Růžová, tmavě modrá, světle modrá, šedivá a nemůže chybět ani klasická černá. Na výběr je ze dvou barev kování. Teplá zlatá, která báječně hraje právě s tělovou/taupe, kterou mám já a elegantně studená stříbrná, která ovšem vypadá také skvěle.

Kabelka je vyrobena jako crossbody, takže můžeme využít i dlouhý popruh, což si ukážeme v některém z dalších příspěvků. Velikost je tak akorát na běžný den v kanceláři. Tímto jarním kouskem se alespoň dle mého Elega vrací ke kořenům klasických elegantních kabelek, vhodných do práce. Luxusní tlumená barva, která se hodí opravdu ke všemu. Zlatá placička s logem, ve které přechází zapínání na zipu, je jen malou třešinkou na dortu. Jarní kolekce Elega se opravdu povedla.

OUTFIT

Nu, a tímhle outfitem se vlastně ke kořenům vracím i já. Když jsem začínala s blogem, mou uniformou bylo primárně elegantní oblečení. Toho si na mateřské dovolené zrovna moc neužiju, ale když je příležitost, ráda na chvíli zavzpomínám :) Pouzdrové šaty v přiměřené délce ke kolenům, bez příliš vyzývavého výstřihu a lodičky na podpatku, který je tak akorát, byly jednu dobu tím, co jsem nosila téměř denně. Dole pod aktuálními fotkami najdete moji úplně první, kterou jsem na blogu Elegy začínala. Kabelka se jmenovala Ambra a už je dlouho beznadějně vyprodaná.

To by pro dnešek bylo všechno. Mějte se báječně, nezapomeňte nás sledovat na FB a instagramu a budu se zase těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram