ELEGANTNĚ V ČERNÉ S PSANÍČKEM.

ELEGANTNĚ V ČERNÉ S PSANÍČKEM.

Zdravím vás u dalšího příspěvku. Jak už název napovídá, dneska se podíváme na celočerný outfit ozvláštněný pouze světle růžovým psaníčkem.

Outfit kompletně jen v černé rozhodně nemusí být nuda. Jak mne už za ty roky znáte, tak víte, že černá je mojí nejmilejší barvou na pozdní podzim a zimu. Snažím se sice nosit i jiné barvy, ale v černé se prostě cítím nejlépe. K tomuto psaníčku jsem zvolila objemné černé šaty z materiálu, který je velmi podobný neoprenu. Mají zajímavě střižený výstřih, ale protože už byla opravdu zima, oblékla jsem na šaty ještě pletený rolák. Takže jsem z nich vlastně udělala sukni :) Rolák jsem v pase přepásala širokým páskem a oblékla černou koženou bundu. Ta outfitu dodala rockovější nádech. Taky se o mně ví, že nemám ráda silonky, to jsem u sebe na blogu zmiňovala mockrát, a když už, tak jedině v černé barvě. Co to jde, chodím s holými nohami. Ale teď už to fakt nešlo, zima byla jako v morně. Znáte tenhle obrat? :) Už se přestanu vykecávat, ať se dostaneme k meritu věci, tedy psaníčku. To jsem vám detailně nafotila níže - tak se nezapomeňte podívat.

Kabelka je z kolekce Double. Jedná se o psaníčka dvě, která jsou sešitá k sobě. Přední psaníčko je uzavíratelné na klopu a psaníčko ze zadní strany je zipové. K téhle krasavici patří i delší tenký popruh, který jsem ale pro tentokrát nechala schovaný. Velikost je tak akorát na pár maličkostí. Psaníčko je z pevné kůže, takže do něj nic objemnějšího opravdu nedáte. Tedy telefon, klíče, rtěnku, malé kapesníčky a můžete vyrazit. Na rande se svou drahou polovičkou toho víc nepotřebujete.

Příště bychom si mohli dát něco barevnějšího, co říkáte?

Budu se opět těšit, zatím se mějte báječně. L.