DO NOVÉHO ROKU JEDINĚ S ELEGOU.

DO NOVÉHO ROKU JEDINĚ S ELEGOU.

Dobré ráno. Máme prvního ledna. Vždycky jsem tohle datum milovala, nový začátek všeho, čistý list, který jen čeká, co na něj napíšeme.

Já pro letošní rok žádné předsevzetí nemám, čím jsem starší, tím méně něco takového dělám. Když se ohlédnu na rokem předchozím, vidím, že jsem jím prošla v klidu a v pohodě, bez nějakých velkých zvratů a těžkostí. Vážím si svého života, se vším, co obnáší. Jsem vděčná za svou rodinu. Za to, že jsme všichni zdraví a v pořádku. Že držíme při sobě. Že po dvou letech už spím aspoň pět hodin v kuse. Někdy. Ne moc často. Ale občas ano. A to je pokrok. Za co jste vděční vy?

Do nového roku 2020 vám chci popřát hlavně zdraví a nadhled. Protože nás v životě potkávají jen věci, které dokážeme vyřešit. A v klidu a s nadhledem se vše řeší lépe. Ať je ten letošní rok ještě lepší než ten loňský.

Ale už pár slov k outfitu, ať to tady nemáme jen tak lehce patetické. Začala bych sukní. Celý loňský rok se moje outfity nesly spíše v elegantnějším duchu. Tuto sukni jsem si naprosto zamilovala. Kupovala jsem ji začátkem podzimu a nosila ji poměrně často. Libí se mi v takto elegantní kombinaci s kabátem a vlněným rolákem, ale vypadá báječně i trošku v rockovějším stylu. U mne na instagramu ji můžete vidět. Vínová kabelka je jen takovou třešinkou na dortu. Líbí se mi, že outfit hezky rozrazí, i přesto, že je v typicky podzimní barvě. Myslím, že ji tu rozhodně nevidíte naposledy.

Užijte si poslední válecí den, nezapomeňte si dát k obědu čočku, ať jsou v rodině peníze a žádné kuře či rybu, aby vám neuteklo nebo neuplavalo štěstí. Brzy se zase uvidíme. Lucie