Čím obdarovat ženu?

Čím obdarovat ženu?

Hezký podvečer vám všem. V minulém článku jsme se podívali na to, co by mohlo potěšit muže při nástupu do jeho první práce. A protože ani na nás ženy se nemůže zapomínat, tak tu dnes máme druhý díl. Já si na právě končící studentku už opravdu hrát nemohu, ale nějaká zaměstnání mám už za sebou, takže mohu posoudit, co by mi udělalo radost jako dárek do práce a co nikoliv.

Jako první bych rozhodně zmínila kabelku. Velká taška určená k nošení přes rameno se vám rozhodně bude hodit, pokud budete pracovat v kanceláři a do kabelky budete muset sbalit rozměrnější dokumenty. Vybrala jsem si velkou kabelku z poslední kolekce Elega by Dana M. Kabelka je kombinací tří barev, bílé, černé a cappuccino.

Co se týče kancelářských outfitů, pokud nebudete mít přísně daný dress code, jako například v bance (silonky i v létě, sukně pod kolena, halenka se stojáčkem a tak podobně), tak si s outfitem můžete i pohrát a vypadat nejen elegantně, ale i hravě. Modrou barvu na oblečení miluju, mám ji v šatníku asi nejvíce. Šaty ozvláštňuje volán ve spodní části a zajímavě řešený výstřih. V pase mají na stažení vázačku, takže když se trošku víc najíte, povolíte a je to :) Léta praxe.

Moc pěkný je i druhý kousek, a tím je naprostý bestseller Elega Simply. Ten jsem měla na blogu hodněkrát, ať už v černé či béžové barvě. Takže nemůže chybět ani dnes. Pokud hledáte shopper dělníka, naprosto nezničitelnou tašku, tak už nehledejte. Našli jste ji.

Ke kabelce se samozřejmě hodí i peněženka. Když už, tak už. Mrkněte, na e-shopu je spousta úžasných kousků. Mimochodem, doufám, že se vám líbí nejen nový e-shop, ale i nový design blogu. Mne nejvíc baví galerie, do kterých mohu nahrát více fotek a nemusíte zbytečně a zdlouhavě rolovat dolů po stránce.

Přeji vám krásný zbytek večera a budu se na vás opět těšit příště. Třeba s outfitem na rande, dokud máme venku ještě hezky a můžeme si chvíle s drahou polovičkou užít někde na zahrádce.

P.S. Nezapomeňte nás sledovat :) Facebook & Instagram