BUBÍNEK VIOLET.

BUBÍNEK VIOLET.

Hezkou bílou předvelikonoční sobotu. Dnes tu máme krásný velký bubínek Violet, který bude hitem letošního léta. A za chvíli vám řeknu proč :)

BUBÍNEK VIOLET ORANŽOVÁ

Kulaté kabelky mne na první pohled vždycky zaujmou. Ale až teď jsem se odhodlala si jednu do šatníku pořídit. Kulatý bubínek Violet patří do aktuální jarní/letní kolekce Elega. A je větší sestřičkou menšího bubínku Viola. Můžete si vybrat z mnoha barevných kombinací. Já zvolila pro mne netradiční oranžovou, kterou ještě na žádné kabelce nemám. Ale pokud se nechcete tolik odvázat, tak tělová je taky výbornou volbou. Bubínek se zapíná na kvalitní zip, jehož jezdec je ozdobený střapečkem. Kabelka má v základním balení dva popruhy. Jeden krátký na nošení v ruce či na lokti a pak luxusní dlouhý vyšívaný, pro crossbody nošení. Ten vyšívaný je mým favoritem. Moje úplně ideální představa outfitu s bubínkem byly sice lehké boho šaty s džínovou bundou, jak jsem ukazovala na svém instagramu, tak mrkněte. Ale tohle taky není špatné :) Ještě než se rozepíšu o outfitu, tak pár slov ke kabelce. Přední strana je z broušené kůže, na které jsou vylisované ornamenty. Zadní a boční strany jsou hladké. Kování je ve stříbrné barvě. Kabelka pojme poměrně dost věcí. Pouzdro na brýle, menší peněženku, dvoje klíče, kapesníčky, rtěnku... a ještě něco by se určitě vešlo.

OUTFIT

Původně jsem dorazila v botách, které mám na poslední fotce, jenže jsem si pak říkala, že by to možná bylo trošku moc :) Takže jsem se raději přezula do elegantnějších lodiček. Ty jsou vždycky v botníku potřeba. Letošní jaro mne moc nebaví nosit džíny, a navlékla jsem se do nejrůznějších druhů jiných kalhot. Tyto světle hnědé jsem zkombinovala s klasickou bílou košilí a džínovou bundou. Aspoň tu jsem si z té své outfitové představy uchránila :) Neměla jsem na sobě nic černého, takže jsem si chvíli přišla kapku nepatřičně, ale já si na zvyknu.

Užijte si velikonoční pondělí a uvidíme se v květnu.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram