TAŠKA NA NOTEBOOK.

TAŠKA NA NOTEBOOK.

Dobré ráno. Opakování je matkou moudrosti a tak jsem si pro vás dnes připravila další look s luxusní taškou na notebook Elega Lester z Livingstone kolekce. V jednom z minulých příspěvků jsem na sobě měla koženou sukni a camel rolák a i dnes jsem se držela obdobně barevně laděného outfitu.

TAŠKA NA NOTEBOOK LESTER KOŇAK/TŘÍSLO

Můžete si sice vybrat z několika barevných variant, ale já všeobecně miluju tašky, které jsou laděné do hnědých odstínů. Líbí se mi nejvíce. Přijdou mi nadčasové a zrovna v případě tašky na notebook vhodné jak pro dámy, tak pro pány. Vzhledem k tomu, že taška je z hladké kůže a není nijak zdobená, tak ji opravdu můžeme bráti jako unisexovou záležitost.
DSC_2470

DSC_2471

DSC_2475

DSC_2477

OUTFIT

K tašce, která je v barvě koňaku, se mi podzimní ladění barev prostě hodí nejvíce. Měla jsem původně připravené trochu světlejší džíny, ale jakmile není venku aspoň patnáct stupňů Celsia, tak se z tmavých prostě nesvlékám. Trošku na hlavu, ale tak to prostě mám Camel kabát je stále ještě nutností. Ale vzhledem k tomu, že krásně svítilo sluníčko, tak jsem jej na pár fotek na chvíli odložila. Už se těším, až bude opravdu hezky a nebudeme muset nosit tolik svršků. Dnešní look je mou oblíbenou jarní kombinací. Košile, džíny, lodičky. Kvalitní nadčasovou košilí také nic nezkazíte a rozhodně si nějakou pěknou pořiďte. Džíny v cigaretovém střihu se hodí vždycky a lodičky v neutrálním odstínu outfit pěkně doplnily.

Pomalu, ale jistě se nám blíží představení jarní kolekce Elega by Dana M., na které se moc těším. A hlavně pak na ty kousky, které vám postupně představím.

Zatím si užívejte krásných dní a brzy se zase uvidíme.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram