KOŽENÁ KABELKA NA VÝLETY.

KOŽENÁ KABELKA NA VÝLETY.
Přeji vám krásné dobré ráno. V dnešním článku jsem si pro vás připravila jeden tip na jednu krasavici. Tato kožená kabelka, kterou můžete využít na výlety. Počasí se začíná umoudřovat, takže opouštíme teplo rodinného krbu a vyrážíme ven. A tu nastává otázka pro nás ženy. Jakou kabelku si vzít?

CROSSBODY HOBO BRIGITTE KOŇAK

Tato malá crossbody z kolekce Signet mne zaujala na první pohled.  Z této kolekce jsme tu již nějaké měli, tak jsem si tentokrát vybrala ve tašku ve své oblíbené barvě. A to [koňakové]. Kabelka je vyrobena z ručně barvené bůvolovice a třísločinněné hověziny. Je velmi hebká a měkká. A překrásně voní. To vždycky na nové kabelce miluju, hladím a očichávám. Ale abych se tu úplně nerozněžnovala, vrátíme se k zpátky z popisu téhle krasavice. Uvnitř kabelky, která je uzavíratelná zipem, najdete jednu kapsu na zip a jednu kapsu otevřenou. Kabelku zdobí logo v kontrastní barvě, která se shoduje s barvou nastavitelného popruhu. Velikost kabelky je naprosto dostačující a pojme vše, co potřebujeme na menší výlet po okolí.
DSC_2402

DSC_2405

DSC_2406

DSC_2407

OUTFIT

Po dlouhé době nemám černý rolák, hurá. Ale tentokrát jsem zvolila tmavě modrou džínovou košili, která barevně příjemně koresponduje s camel kabátem a koňakovou kabelkou. V zimě neoblékám světlé kalhoty, protože od doby, co mám dítě a musím dávat kočárek do kufru auta, tak nevydrží čisté ani prvních pět minut. Takže tmavé džíny a mé nejmilejší boty to jistí. Na výlet se člověk musí obléci hlavně pohodlně, aby si jej opravdu užil a neřešil, kde ho co tlačí a táhne.

Přeji vám krásný zbytek února a brzy se zase uvidíme.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram

![](https://www.elega.cz/shop/wp-content/uploads/DSC_2400-1024x595.jpg)