HADÍ PSANÍČKO PODRUHÉ.

HADÍ PSANÍČKO PODRUHÉ.

Hezké nedělní dopoledne milé čtenářky. Tak jsem si říkala, že by nebylo úplně od věci si hadí psaníčko, které tu už bylo, dát ještě jednou. To moje hnědé je již vyprodané, ale nevěšte hlavy, dá se sehnat i v jiné barevné kombinaci.

HADÍ PSANÍČKO ELEGA BY DANA M.

V minulém příspěvku jsem měla psaníčko pouze v ruce a o popruhu, který se dá nosit jako crossbody, jsem pouze mluvila. Dnes jsem tedy popruh připevnila a chci vám ukázat, jak perfektně se takové psaníčko dá nosit. Ač nevypadá, tak je poměrně prostorné a bez problému se do něj vejde telefon, menší peněženka, kapesníky, klíče dvakrát a v mém případě i nějaký malý mlsek pro prcka.

Malé opakování nezaškodí. Kabelka není vyrobena přímo z hadí kůže, ale z její imitace, takže odpůrkyně hadů se nemusí bát, že by je psaníčko pokousalo 🙂 Píšu to proto, že nejedna čtenářka se děsila, že je to pravý had. Dámy, není, takže v klídku 🙂

OUTFIT

A co k takovému hadovi obléci? Zbytek outfitu by neměl být moc překombinovaný, tak aby kabelka vynikla. Já zvolila své oblíbené zimní barvy, černou a camel. Mám na sobě asi jediné elegantní černé kalhoty v mém šatníku, říkala jsem si, že je budu nosit častěji. Černý svetr doplněný koženou bundou a camel šálou, kterou jsem v pase sepnula výrazným páskem. Ve stejném odstínu mám i čepici. Bez pokrývky hlavy a slunečních brýlí prostě téměř nevycházím. Podpatky jsou v mém botníku poslední dobou spíše vzácností a když už si je vezmu, tak si je opravdu užiju.

Doufám, že se máte dobře, jste zdraví a užíváte si té pravé zimy, která k nám konečně dorazila.

Přeji vám krásný den a budu se opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram